CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
vallahi billahi metalik mor düşünüyodum...

Vakit kaybetme o zaman. Fotoğraflarıda ekle artıkın.

ama irfanım o araba çingenede değil bedevi çadırı gibi,benimki kırmızı zaten kırmızı ile kontrastı olan bir renk olacak ki göze batmaya...:)
6d9177a0-1c20-2036.jpg

Bu lanet olası arabanın videosunu felanda izledim z20let swaplı olması lazımdı. :sulanma:

abi ya bunun jantının rengi sen görmüşsündür,hatta burayada eklemiştim,aynı arabanın jant ının mor olanı var.. o mor dan yapmam lazım,ama gel gör öyle folyoyu nereden bulacam ???

abi ya bunun jantının rengi sen görmüşsündür,hatta burayada eklemiştim,aynı arabanın jant ının mor olanı var.. o mor dan yapmam lazım,ama gel gör öyle folyoyu nereden bulacam ???

Bahsettiğin renge yakın mor folyo var, araştır bulursun reklamcıların folyolarını satan yerlerde.

DSCF0199.jpg

yarın talan ediyorum antalyayı...

birde istediğim bir iki küçük sticker var... ben tazmanya yı çok severdim ama burada her şahin doğanda yapıştırmışlar...arka tarafa bir tane abartılı olmadan yosemite sam stickeri istiyorum :) belki birde yan sinyallerin altına küçük üçgen koni stickeri...

Son düzenleme:
ya bu stıker olayı banada lazım nerden alıyorsunuz mıllet sıtesı fln varmı bırde bu yanlarda comfort yazaılarını cıkarttım oraya opc linemı GSİ yazısımı alayım ? :)

arkadaslar hatta cok gzl bır stıker sıtesı buldum hep beraber corsalarımız ıcın ortak stıker bastıralım nasıl hondacıların jdm ısmı varsa bızde bırsey olusturalım jantlara olsun kapı sınyal altlarına olsun ıstanbulda benım zamanım var sıparıslerı verır herkezede ıstedıgınız kadar kargolarım uyarmı? :)

edit: ben kargolarım dedım ama yerı ıstanbulda degılmıs kayserıdeymıs :D sıte lınkınıde vermeyı unutmusum buda sıtemız arkadaslar ınceleyın bı ısterseneız :)

http://www.otosticker.com/index.html

Son düzenleme:
DSCF0199.jpg

yarın talan ediyorum antalyayı...

birde istediğim bir iki küçük sticker var... ben tazmanya yı çok severdim ama burada her şahin doğanda yapıştırmışlar...arka tarafa bir tane abartılı olmadan yosemite sam stickeri istiyorum :) belki birde yan sinyallerin altına küçük üçgen koni stickeri...

Ahanda o renk. :D

ya bu stıker olayı banada lazım nerden alıyorsunuz mıllet sıtesı fln varmı bırde bu yanlarda comfort yazaılarını cıkarttım oraya opc linemı GSİ yazısımı alayım ? :)

arkadaslar hatta cok gzl bır stıker sıtesı buldum hep beraber corsalarımız ıcın ortak stıker bastıralım nasıl hondacıların jdm ısmı varsa bızde bırsey olusturalım jantlara olsun kapı sınyal altlarına olsun ıstanbulda benım zamanım var sıparıslerı verır herkezede ıstedıgınız kadar kargolarım uyarmı? :)

edit: ben kargolarım dedım ama yerı ıstanbulda degılmıs kayserıdeymıs :D sıte lınkınıde vermeyı unutmusum buda sıtemız arkadaslar ınceleyın bı ısterseneız :)

http://www.otosticker.com/index.html

Boşver Gsi'yi Opc'yi gerçekte neyse o yazsın bence, orjinal olması daha iyi bence.

Sticker olayına gelince, benim yaptırmak istediğim her stickeri burada reklamcı arkadaşım var o sağolsun hallediyor. :D Netten felan uğraşıp sticker almam yani. Ama ortak bi logo bi site ismi olur o ayrı.

mesela mst abının imzasındaki corsa işaretinin altına ben corsa team yazarım onu yapıstırırız? :) nedersınız arkadaslar?

Geri