CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Şöyle birazda üst devirleri duyabileceğimiz bi video çek Metin. :D

cekcem abıcımde ıste malum ıslerı bılıyorsun halledeyım komple ayarlıcam :) gaz param yok o yuzden 3bın rpmi gecemıorum :D

bu gün; kapı menteşeleri,kapı açma kademe çubugu makaralarını, kapı kilitlerini bi güzel yağladım. menteşe tıpalarınıda söküp içlerine tepeleme yağ bastım.ayrıca bagaj kapagı menteşeleri ve kilidinide yağladım.kapılar harika oldu. kapı açılıp kapanma sesi bile toklaştı.ayrıca merkezi kilit sisteminin bile daha rahat çalıştığını fark ettim.tüm arkadaşlara tavsiye ederim;).

metinciğim kızma vallahi senle ilgisi yok :D

aga o ney öyle yaa:rolleyes:??? kavğada bile adama bu yapılmazdı? metin dostum bence arabanda bu ebatta bişiler denesen bu iş olur gibime geliyor:)...

2yypfs9.jpg

alt devirlerde bildiğin 3.5 luk massey ferguson gibi yaww?:D ama üst devirleri beğendim;). markası ne bu çift başlı canavarın?

düz boru ve yazılım :) egsoz yok :)

al birtane daha :)

yanlız bu araçların enjektörlerde bi sorun var sanırım aga, çok fazla duman atıyor gibi, Türkiye'de bu aracı satacak olsa bunun motor bitmiş deyip alan olmaz yada fazla para vermezler:). bu arada herif şanslıymış gidip gelenece kamerayı o duvarın üzerinden çarpmamışlar:D...

Geri