CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
babam kac yıllık klıma ve elektrık ustası planlarınızı soylersınız fıkır danısabılırsınız fıyat fln konusursunuz eskı mengenler ustası

bijon aralığı 4x100 onlarında vede 6.5j ofsetli et değeride yanılmıyosam 38-40 civarında olması lazım ve corsa yada yakışacağını düşünüyorum.aracınız biraz koyu renkli olsaydı honda jant kendini daha çok gösterir gibime geliyor. ama takarsanız fotolarınızı bekliyorum fikir açısından.zaten replika jantların hepsi aynı görüntüde. jant kolları sağa takınca farklı sola takınca farklı kıvrımda duracağı için simetride bi dengesizlik oluşturacaktır. ama orjinallerde bu sözkonusu değil sanırım.

Orjinal Vti jantı çok başka bi olay, replikası sadece benzeri. :D Jantlarını takacağım araç satılık, satmadan denkgetirsem müsait bir zamana, fotoğraflarınıda paylaşırım. :D

abi bu klima işleri 3 harli işleri oluyor :)
satıyorsunuz klimalısını alıyorsunuz...dert bitiyor..

İrfan senin bilgisayarı hackletip o malum siteye engel koyduracam valla. Olmuyor ama birader. :(

İrfan senin bilgisayarı hackletip o malum siteye engel koyduracam valla. Olmuyor ama birader. :(

:sulanma::sulanma:aga napalım baktıkça benimde içim gidiyor:sulanma::sulanma:.o malum site insanın aklını başından alır valla:sulanma::sulanma:. buradaki arkadaşlara bi yararımız olsun fikir edinmeleri babında fotoları ekliyorum. yoksa kötü bi amacım yok yani:).benim aracada yapcam artık bişiler avrupa tarzında bişiler olsun gariban:mad::mad:.

Geri