CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sqtYG63.jpg

yok aga beyaz o kadar iyi durmamış yaw. çok büyük görünüyor. sahibinden de 15 buldum 195x50x15 ile nasıl olur acaba.ayrıca bu yeşil corsadaki 16 gibime geldi.

fiyatıda uygun 500 tl

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...jant-15-inc-celik-jant-sifir-119272631/detay/

yok aga beyaz o kadar iyi durmamış yaw. çok büyük görünüyor. sahibinden de 15 buldum 195x50x15 ile nasıl olur acaba.ayrıca bu yeşil corsadaki 16 gibime geldi.

fiyatıda uygun 500 tl

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...jant-15-inc-celik-jant-sifir-119272631/detay/

Aga bana kalırsan 15" hoş değil, almışken 16" al yeşildekide 16" 195/45/16 larla çakı gibi olur. :D

klip hakkında bir bilgim yok, netten buldum yaw:D.

Klip forumda var, izlememiş olman büyük bir kayıp o kadar söyleyim yani. :D

Arkadaşlar merhaba;

Bundan böyle bende aranızdayım. Aracımı yeni aldım ufak ufak oynamalar yapmayı planlıyorum.... İstanbul da düzenlenecek olan organizasyonlara elimden geldiğince katılabilirim.

20130323_190211.jpg

20130323_190153.jpg

Aga bana kalırsan 15" hoş değil, almışken 16" al yeşildekide 16" 195/45/16 larla çakı gibi olur. :D
dikkat ettiysen eger yeşil araçtaki metalik gri bu ilandakiler tamamen krom kaplama. krom kaplama benim araçta daha güzel görüneceğini düşünüyorum ama ebat olarak 16 yı kaldırmaz gibime geliyor.1.7 olsa sıkıntı yapmazda, benimkisi 1.3. birde bu 45 yanak olaylarına pek girmek istemiyorum.gerçi 16 lastiklerin 45 yanağı 15 e göre daha kalınmış. kararsız kaldım:confused:.

ifot ben geldim :)
görüntü güzel ama...birde o adama sor..kimbilir kaç kere lastik gümletti...
aga ben antalyada burnumdan geldi...benden söylemesi birde 15'' sakkın 16 gibi bir gaflete düşmeyin...

ifot ben geldim :)
görüntü güzel ama...birde o adama sor..kimbilir kaç kere lastik gümletti...
aga ben antalyada burnumdan geldi...benden söylemesi birde 15'' sakkın 16 gibi bir gaflete düşmeyin...

h.g ortak nerelerdesin yaw? bu arabada 15 karar diyosun yani.görüntü olarak gerçekten güzel ama görüntüyü saymazsak 16 her yönü ile zarar gibi bencede.ortak bu motorsport jantlara ne diyosun takılırmı?başından beride dediğim gibi lenso düşünüyorum ama ofseti 7 germek için çok ince taban lazım.buda yol tutuşunu düşürecektir haliyle.birde aracıda düşürmem gerekecek. 195x50x15 le taksam bu kez hoş durmaz gibime geliyor orta kısmı içe gömük jant olduğu için.bu 15'' motorsportlar nasıl durur acaba düz bir jant.

ilker_yusuf hosgeldın aramıza bu arada jant guzelde 16 aracı yoruyor dıye durydum ozellıkle yokuslarda?

Geri