CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
video ıcın ayrıca adamlar organıze oluyor bızımkıler uyuyorr ben hafta ıcı butun gun bosum mesela bı bulusma ayarlasınız buraya yazar yazmaz orda olurum ama nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)

irfanım bak ben bu yollarda giderken içim geçiyor...5o yanak iyidir...jantın et si ve offset i gösterir yanağı 50 kötü duracak diye birşey yok :) dediğin jantlar güzel değişik...

Başta İlker kardeşim hoşgeldin. :D

Sonrasında Caner'le zaten fikirlerimiz uyuşuyor hep, İrfan sen 15"e karar kıl artık ortak, 195/50/15 Corsa C için en ideal ebat. ;)

578151_10151386231784541_953753177_n.jpg

Haftasonu cila, boya koruma etkinliğimizin ardından ufak bi kare, Corsa'can ve arkadaşları. :D

irfanım bak ben bu yollarda giderken içim geçiyor...5o yanak iyidir...jantın et si ve offset i gösterir yanağı 50 kötü duracak diye birşey yok :) dediğin jantlar güzel değişik...

Başta İlker kardeşim hoşgeldin. :D

Sonrasında Caner'le zaten fikirlerimiz uyuşuyor hep, İrfan sen 15"e karar kıl artık ortak, 195/50/15 Corsa C için en ideal ebat. ;)

ülkemiz şartlarında, sürekli kullanım için bahsettiğiniz ebatlar bizim araçlar için sanırım en ideali.elimdeki jantları verdikten sonra yeni jant almam benim için daha iyi olacak.aslında jantlar için bi tanıdık ile anlaşmıştım hatta verdimde ama malesefki bijon ebatları tutmuyormuş, bende araçtan alıyor diye hiç sormadım. heralde 4x100 dür diyerekten bir taksici abimize verdim .ama malesefki jantlarımı kendi aracına montajlamaya çalışırken uymadığını anlamış:(.beni aradı olmadığını söyledi.bende haliyle takrardan aldım.jantlar hala bende sıfır ayarında alıcısını bekliyor.boşta duruyor. araç şuan oem jantları üzerinde kullanıyorum.

Geri