CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
schmidt bu arabaya cuk oturuyor,beyaz te37 de güzel...hemde sade araba..çıtalarıyla bile bukadar güzel duracağını hiç tahmin etmezdim :)

waoguc.jpg

2hyvrjt.jpg

schmidt gerçekten güzel modeller çıkarıyor, belki diğer modelleride yakında ülkemizde satışa sunulmaya başlar.bu arada kırmızıdaki t37 ler 16 dostum.

9uvt6b.jpg

Fotoğrafların kaynağını kısmen buldum. :D Hatta sayfada İrfanı bile buldum. :D

:D dostum her yerde cehennem gibi corsa fotoları var nette dolanırken sürekli denk geliyor fakat ben arşivime tabikide bütün corsaları almıyorum sadece hoşuma giden moddakileri ekliyorum. ne yalan söyleyeyim kendi aracımı bile bu arşive almadım.arşivimin yanından bile geçemez şuanki hali ile. tabi ilerleyen zamanlarda ne olur orasınıda bilemem:).ufak bi dip not açayım senin ve canerin araba arşivimde:).seninki sadelikten, canerinkide basıklıktan kurtarıyo:).

kardeşim benim :D
sen basıklık iste bak napcam arabaya...yerden gazoz kapağı toplayacak,basıklık görecen :)

Yanlız basıklık derken İrfancım, Merthanın arabayı es geçmemek lazım, sanki Canerin arabadanda basık gibi geliyor bana fotoğraflarda. :rolleyes:

Bu arada sende biraz çaba gösterde senin arabanın fotoğraflarınıda biz ekleyelim arşive. :D

O turuncu jantlardan bende istiyorum sis farlarımla uyumlu olmak maksat bağcıyı dövmek değil :D

Aynen valla, D kasaya çok iyi gider, 16" yada 17" olmalı ama.

Geri