CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi o arabanın altında 17 düşünemiyorum,birde 3.5 helezon...nam yapar vallahi..
film + lip...dahada elleme...

irfan a da o biçim olur da .. neysee :D

abi o arabanın altında 17 düşünemiyorum,birde 3.5 helezon...nam yapar vallahi..
film + lip...dahada elleme...

irfan a da o biçim olur da .. neysee :D

Aynen valla D kasa Corsa alasım geldi şimdi, zaten Sport 3K lar beni benden alıyor. :D

İrfan konusunu hiç açma hacı. O nu Allah'a havale ettim ben, elimizden geleni yaptık biz, için rahat olsun. :cool::rolleyes:

abi ben daha opel almam...ama alırsamda bir tek d sport alırım..
iç kısmı hoşuma gidiyor,basınca serseri oluyor,sunroof beni benden alıyor,e birde az yakar accıkda yürürse şok güzel oluyor...

abi ben daha opel almam...ama alırsamda bir tek d sport alırım..
iç kısmı hoşuma gidiyor,basınca serseri oluyor,sunroof beni benden alıyor,e birde az yakar accıkda yürürse şok güzel oluyor...

+Olarak kırmızı yada siyah olursa, evo lip, Enkei RPF-01 felan derken... off of. Neyse. :sulanma::D

dsc0068yh.jpg

fXkye.jpg

abi diyecektim de demedim yeminle biliyonmu renkleri :)

sence bu arabada komple zifir film olsa nasıl olur ?

afacan araba ya :) ışıkta beklerken paket lastiği atarım kızlara :D

abi diyecektim de demedim yeminle biliyonmu renkleri :)

sence bu arabada komple zifir film olsa nasıl olur ?

afacan araba ya :) ışıkta beklerken paket lastiği atarım kızlara :D

Elimde hazır fotolar bunlar vardı ama kırmızısı daha can alıcı. Sunroofun kıçı 2 cm havada, kafa dipte yerlerde, filmle beraber zehir gibi olur.

Paket lastiği yada numaratör lazım gerekebilir, kartı olanlara öncelik tanımadan sıra numarası dağıtmak için. :D :P

arada bir kafaya sac jant slick lastiğide giydirecen :)
hatta bbs lm de güzel olur buna ön arka farklı,arkaya yerleştirecen 235 tabanı...
aynı şekilde rc veya rz;oynaşmaya müsait bir araba...uğraştımı biraz gideride var..içi hoşuma gidiyor,kendini belli eden bir araba,ama çok yüksek yaşa gelmez işte :D azcık genç işi :D

20120903161250.jpg

20120827221105.jpg

alıntı yaptım t.t. den,
basıklığı çok hoşuma gitti..kazasız belasız ve lastik hasarsız binsin vallahi sahıbısı

Geri