CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aynı sayfaları takip ediyoruz irfan.

Bu arada evrende yalnız değilim, spoonlu corsalar yurtdışındada varlar. :D
öyle sanırım ama face den corsa-c.co.uk daki araçlar daha çok hoşuma gidiyor benim. arkadaş ben diyorum inanmıyorsun. senin araç matrix teki ajan simit gibi gri corsa gördümmü dayanamıyor kendini klonluyo hemen.

:cool:ağaoğlu style:

:cool:bu diğil!!
picture.php

:cool:bu hiç diğil!!
picture.php

:cool:bundan her yerde var!! bunlar sıradan!!!
5647_10151513892862446_142745187_n.jpg

:cool::eek::good::sulanma:işte bu!!!
2dlp5c9.jpg

Olabilir aslında, renk solmasıda var zaten tamponlarda.
plastidip mat siyah yapmanı tavsiye ederim. ben kendi aracımada bu şekil düşünüyorum. mat siyah boya yaptım 6-7 ay sonunda hava koşulları tazzikli su mıcır çarpması gibi etkenlerden çok etkileniyo atmalar meydana gelmeye başladı.

arkaya difüzör ister,o kia rio larınki çok güzel bak cuk oturur abi ...:D
yada ucuz yollu bişiler olsun dersen benim araçtakinden düşünebilirsin. çokta basit durmuyor açıkcası.parasına göre şık sade vede uygun boyutlu çok abartı durmuyor.

Hiç dikkat etmedim, bi bakıyım onlara.

İrfan burdaysan ses ver, takacaksan böyle bişey olmalı, gerisi yalan.. :D

391299_486910434704777_820741380_n.jpg
o tarz bişiler güzel durur ama çok fazla sıkıntı çıkartır. aslında ben jantımı buldum fakat dediğim gibi önce elimdekileri satayım diyorum. şeytan diyor ver geçenki ölücüye kurtul...

seen boşuna gösteriyon irfan a niyeti yok onun :p teneke stayla devam :D

yo! yo! yo! yo! teneke styla değil dostum!lütfen ben bunu aracıma hakaret olarak algılarım:saplak:. benimkisi yeni akım ağaoğlu styla!:)

diyosun..... !!!

harbiden biraz ağırmı kaçtı yaw?teneke styla karşılık asıl alınması gereken kişi alınmadı yaw!!:)
pacmangtr.jpg

yaw ırfan abıcım oldumu hıc yaa :D bundan heryerde var :) heryerde yok mst abınınkı bıraz daha farklı :D

Geri