CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
irfan ne kullanıyorsun? valla güzel bişeye benziyor :D:D:D:D:D

İrfan sabah sabah beni güldürdün yine, Allah senide güldürsün inş. :D

Plastidip olayına bir türlü ısınamadım, güven vermiyor bana, birde pahalı olmasa?

bencede güvenmemeye devam et. ilk yıkamada soyulup gidiyor.

Ayrıca benim uygulamama 1 kutu yeteceği belli değil, kutusu 50 liraymış, en iyisi mat siyah tampon boyası kullanmak, piyasada ithal kaliteli ürünler var.

abı ben bır yerde okumustum o sıyah yerlerı ayakkabı boyasıyla gecıyorlarmıs :D tuhaf geldı ama adam dıyor ıkı yıkamada bır suruyorum badem yagıyla fln dıyor sanırsın black pıano :D oyle parlıyor yaa :D senın aklında bır urun varmı bende arıyorum o sıyah yerlere hbr ver banada

abı ben bır yerde okumustum o sıyah yerlerı ayakkabı boyasıyla gecıyorlarmıs :D tuhaf geldı ama adam dıyor ıkı yıkamada bır suruyorum badem yagıyla fln dıyor sanırsın black pıano :D oyle parlıyor yaa :D senın aklında bır urun varmı bende arıyorum o sıyah yerlere hbr ver banada
tam ben dicektim ağzımdan aldım. mustafa bencede ayakkabı boyasını denemelisin. bu süngerli olanlardan değil ama. harbi ayakkabı boyası olması lazım. önce sürüp sonra üstüne cila çekilen boyalardan.
ayakkabı boyasını süngerle güzelce sür. biraz bırak kurusun. daha sonra würth sprey silikonlar var. ondanda üstüne sıkıyosun ohh... misss. sende inanamıcaksın. ve öyle 2 yıkamada filanda çıkmıyor. silikon acayip koruyor. ben sana yapılmış halinin fotosunu yarın atarım.

bence dene bişey kaybetmezsin.

irfan ne kullanıyorsun? valla güzel bişeye benziyor :D:D:D:D:D
kullandığım sana göre belki bir yıkık corsa c ama bana göre bi gtr R35 :D... dostum şaka bi yana senin araba çok iyi ya. ama tek beğenmediğim yanı arka farları ve arka tampon.farları siyah yapsan arka tamponuda makyajlı kasa ile değiştirsen ve siyah yerleride ön ile uyumlu olarak gri yapsan iş bitecek;).

İrfan sabah sabah beni güldürdün yine, Allah senide güldürsün inş. :D

Plastidip olayına bir türlü ısınamadım, güven vermiyor bana, birde pahalı olmasa?
ortak ben bundan 6 ay kadar önce mat siyah ile boyadım hatta buradada paylaşmıştım uygulamayı fakat konuyu bulamadım şimdi.şuan atmalar meydana gelmeye başladı atan yeri hemen tekrardan kapatmazsan sürekli sökülmeğe başlıyor. gerçi benim kullandığım sprey pekte kaliteli bişi değildi. daha öncesinde sadece vernik kullanmıştım sanki o boyadan daha iyi tutunmuştu.sprey vernik lede parlıyor;).

Ayrıca benim uygulamama 1 kutu yeteceği belli değil, kutusu 50 liraymış, en iyisi mat siyah tampon boyası kullanmak, piyasada ithal kaliteli ürünler var.
kaliteli boya ile deneyebilirsin, öncesinde yüzeyin boya iletutunmasını artırmak için sprey astarlar varmış onu deneyebilirsin.

tam ben dicektim ağzımdan aldım. mustafa bencede ayakkabı boyasını denemelisin. bu süngerli olanlardan değil ama. harbi ayakkabı boyası olması lazım. önce sürüp sonra üstüne cila çekilen boyalardan.
ayakkabı boyasını süngerle güzelce sür. biraz bırak kurusun. daha sonra würth sprey silikonlar var. ondanda üstüne sıkıyosun ohh... misss. sende inanamıcaksın. ve öyle 2 yıkamada filanda çıkmıyor. silikon acayip koruyor. ben sana yapılmış halinin fotosunu yarın atarım.
silikonsuz sadece ayakkabı boyası ile denedim ilk yıkamada attı, üstelik sadece su ile yıkamıştım köpük yoktu.würth sprey ile denemedim. nette bi ürün görmüştüm sanki plastik yüzeylere kalıcı parlaklık sağlayan kimyasal bir madde sünger gibi bişi ile sürüyosun öylece kalıyor fiyatı 50-60 civarı idi yanılmıyorsam.plastiğin solan üst yüzeyini alıyor sanırım.bir araştırın derim.

Geri