CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
egsoz,ayna ve basıklığı çok güzel,kafa nereden baksan 10 cm yerde...
sade araba...tabi en önemli unsur 3k :)
tahminim 10cm civarı basıklığı vardır evet. illaki 3k:) adam sonradan 8 ofsetli et 20 jantlara geçti araca kamberde verdi. araç çok farklı duruyor.

Wokingham-20130404-00416_zps9258c9c9.jpg

Wokingham-20130214-00331_zps3726f167.jpg

Wokingham-20130214-00334_zps64be1a3a.jpg

kullandığım sana göre belki bir yıkık corsa c ama bana göre bi gtr R35 :D... dostum şaka bi yana senin araba çok iyi ya. ama tek beğenmediğim yanı arka farları ve arka tampon.farları siyah yapsan arka tamponuda makyajlı kasa ile değiştirsen ve siyah yerleride ön ile uyumlu olarak gri yapsan iş bitecek;).
QUOTE]

:D şaka yapıyorum umarım alınmıyorsundur. herkesin arabası kendine ferraridir, gtr dır. ben makyajlı kasanın tamponunu sevmiyorum. ondan takmadım. biara çok düşündüm işin aslı. sırf tozlıkları için takıcaktım. araba yere daha yakın duruyor diye. ama şimdi aklımda mustafanın aldığı tozluklar var. onları alıcamda antalyada hiçbir serviste bulamıyorum..... :(
mustafa ben sana para göndersem benim için alırmısın?

bence aparatları taktıktan sonra griye boyamalısın.arka stoplarıda siyah yaparsan arka taraf tam bi bütünlük sağlar...

offset mercedes işi bence,olursa birde vw golf mk1-2-3,bmw yede sadece arka offset...

ben böyle arabalara yakıştıramıyorum offset,jant da arabada göstermiyor kendini bence...hatta dıştan göbeğe doğru dışa açılan jantlar çok hoşuma gidiyor..

güzel bir ek bence. ama ilk kasiste kırılıcam diyor sanki :)

bence hiç taktırma daha iyi sade hali bu şeklinden daha güzel duruyor.yinede zevkler ve renkler tartışılmaz, ama illada ön tampon altına bişeyler takıp aracı daha düşük göstereceğim diyosan; ben olsam bunu alacağıma, gider laguna lip takar işi bitiririm hem fiyat açısındanda daha uygun olucağından eminim.:good:

1 örnek:
558753_4602561749020_1489311506_n.jpg

Geri