CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi neredesin sen yaa :)
Pazartesi sabahından beri full time yardırıyorum valla Caner'im, mecburi olarak uzak kaldım forumdan, ama yine buradayım bak.

Bu arada İrfanın mesajlarını yeni gördümde cidden adam benim farın muhabbetini yapmış orada. :D

Birde şu Astra H yayları, son olur fiyatını haber edecektin halen bekliyorum alacak arkadaş biraz acele ediyor, 250 lira teklif et abi dedi, bende görüşmem lazım dedim, bi halletsek şu işi Caner? :rolleyes:

d36e3ff0656211e2904b22000a1f8c1d_7.jpg

İrfan forumda şu fotoğrafıda paylaşta yakından görsün garibanlar. :D

bende tapagaz iş koşturuyorum,seni aramak vardı planımda,dün görüştüm abi...tamam dedi,amma velakin bir haftayı bulacak vermesi istanbul dışındayımıştı...
abi far olayı fena,aslında şu corsa juk a irfan ali sen merthan abiy ben bi kamikazee yapsakmı ekips halinde??

birde dün akşam a ait videolar var aslında bende :)

bende tapagaz iş koşturuyorum,seni aramak vardı planımda,dün görüştüm abi...tamam dedi,amma velakin bir haftayı bulacak vermesi istanbul dışındayımıştı...
abi far olayı fena,aslında şu corsa juk a irfan ali sen merthan abiy ben bi kamikazee yapsakmı ekips halinde??

birde dün akşam a ait videolar var aslında bende :)
Malum foruma bende üyeyim ama ingilizcem çok zayıf olduğundan hiç mesajım yok, yazsam biri gelse bişey yazsa cevap veremem yani. :D Ama bi ara planlı şekilde çökelim, Türkiye adında konu felan açalım yapalım bişeyler. :D

Tamam dedi derken 250 ye ok mi dedi? Eğer ok dediyse haftaya kargolasın sıkıntı yok, ama benim arkadaşa bi haber etmem lazım çocuk haber bekliyor valla. :D

50 lira daha almam dedi tanıyorsan,problem değil diyor...

benimde var üyelik de hiç mesaj atmadım...aynen türkiye den corsa lar diye tek bir başlık veya aynı saatte herkesten bir konu alabiliriz aslında hadi yapalım bugün :)

50 lira daha almam dedi tanıyorsan,problem değil diyor...

benimde var üyelik de hiç mesaj atmadım...aynen türkiye den corsa lar diye tek bir başlık veya aynı saatte herkesten bir konu alabiliriz aslında hadi yapalım bugün :)

Dur sen iyi olur valla. :D Çökelim oraya, ama İrfan olmadan olmaz. :D

O zaman ben arkadaşa oldu, ama haftaya halledeceğiz diyorum.

günaydın beyer. bende üyeyim oraya. bir bir konu açalım. türkish corsa filan diye. bizimkilerin fotolarını koyup türkçe yorumlar yapalım :D:D

Geri