CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ortak arka teker kamberi için bi aparat var ismini tam olarak bilmiyorum ama flanş tarzı bişi var.o şekilde veriliyor bi ara nette denk gelmiştim zamanında, açıklayıcı fotolar bile vardı hatta bu ürünün montajının nasıl yapıldığını gösteren.bildiğim kadarıyla ufak bir parça.google den araştırabilirsin.
sağol ustam sen düşündünmü hiç böyle bişey yapmayı peki

sağol ustam sen düşündünmü hiç böyle bişey yapmayı peki

ortak böyle bişi yapacaksan jant biraz ofsetli olursa kendini çok güzel gösterir.kamber düşüncesi var aklımda ama çok abartıya kaçmayacak şekilde olmalı, belli belirsiz tam tadında olmalı bence.

905324_639087692784908_1284579825_o.jpg

ortak böyle bişi yapacaksan jant biraz ofsetli olursa kendini çok güzel gösterir.kamber düşüncesi var aklımda ama çok abartıya kaçmayacak şekilde olmalı, belli belirsiz tam tadında olmalı bence.

905324_639087692784908_1284579825_o.jpg
haklısın fazla abartıya gitmek olmaz tabiki...eğer böyle bi düşüncen oluşursa tekra ve uygulamak istersen beraber yapabiliriz seni beklerim :)

fiber malzeme ediğin şu saman gibi bişiyden kalıba döküyolar ondanmı bahsediyosun?
ayrıca bu yan marşpiyeride yukarıdaki gri corsanınkinden taksan tadından yenmez:)

fiber malzeme ediğin şu saman gibi bişiyden kalıba döküyolar ondanmı bahsediyosun?
ayrıca bu yan marşpiyeride yukarıdaki gri corsanınkinden taksan tadından yenmez:)
evet kötü bi malzeme bence ama çoğu aksesuarlar fiberden yapılıyor..bende o marşpiyelden düşünüyorum ama bazınızda çamurluk çıtalarınıda gri yapıp dengeleyeblrsn demişti o konuda karasızım

Geri