CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
PAzaryerinde VArda. Fİyatını Değiştiremiyorum. Sahibinde Vardı Süresi Bitmiş..

güncel zamanı ozaman :D

sağol canerim seninde cuman hayırlı olsun. şu videolarımızı paylaşıversene kardeşim ya gülelim azıcık :D

mustafa!!!! seninağzından çıkanı kulağın duyuyormu?
senin o avrupalara ünü yayılmış, toprakları üstünde güneş batmayan büyük britanyanın gençlerini zevk sarhoşu etmiş, kendine hayran bırakmış, adına forum sitelerinde konular açılmış o güzelim farları bir kalemde silip başka elleremi vereceksin?????? duymamış olayım......:rakir::mad::sopa::bir::bir:

Yine karartmalı felan bişeyler yapacam, standart far takmıyacağım ama. :D

ifocum,bu çeviri işi nasıl ya illaki chrome mu kullanmak gerek,ben çok debeleniyom,unutmişem hep (sanki çok biliyodum)

bu arada o arabada gördüğün ilaçlar vs benim bagajı açınca onların birşey olmadığını görürsün :) ama güzel arabanın basıklığı...
ben chrome kullanıyorum dostum çokta memnunum başka yöntemleri illaki vardır ama benim bu konuda bilgim yok malesefki. janer gerçi yazarken aklıma geldi fakat bu dediğim seni bayağı bi uğraştırır. ing yazıyı yandeks cevriciye kopyalayıpta yapabilirsin ama dediğim gibi uzun iş. evet o arabayı bende çok beğendim doştum Allah sahibine bağışlasın:).

Sağolasın kardeşim. :D

Hayırlı olsun, sonunda babanda corsa cci oldu. :D Foruma hemen bi üyelik açsaydın onada. :D

Şaka bi yana o gün sana geç döüş yapabildim, onun içinde bu konuyla ilgilenmemiş gibi hissediyorum kendimi, kusura bakma, keşke daha önceden haberleşseydik. Umarım araba istediğiniz gibi çıkmıştır, rakam çok iyiydi çünki.
yok dostum sorun değil olaylar bianda spontene (jant değil) gelişti, babama araba bakıyodum zaten ara ara babamda netten pek anlamaz denk geldi işte bian sahibi ile telde görüştüm, sonrada kuzen araca baktırdı sonuç olumlu çıkıncada Allah'ın izni ile almış olduk. aynı benim araçtan ama sanırım bir üst versiyonu cd çalar var + olarakta anahtarı kertiksiz. babamda görünce çok beğenmiş.
güzel bir ürün fakat haddinden fazla pahalı, bence MST stayla yap çok güzel durur;).

Allah razı olsun, herkese hayırlı cumalar.

Far konusu açılmışken farlarımı sökmeyi düşünüyorum, bir arkadaşla takas edeceğiz farlarımı, kararsızım ama yinede. :S
aynı farmı yoksa merceklilerden mi?
Jantlarımı Takas ETmeyi Düşünüyorum. Yok Mu İlgilenen...
jant lastik takım olarak mı? yoksa sadece jantmı? eger takım olaraksa yani lastikte dahilse, 14 düşünürsen ben varım, tabi beğenirsen.

pazaryerine yazsana fatih. ama en güzeli sahibindene koy hemen gider allahın izniyle. yarın ben birkaç jantcı arkadaş var bir sorayım elinde ölçüleri uygun varmı diye. bakarsın algülüm ver gülüm bişey buluruz.
dostum benim jantlarada öyle al gülüm ver gülümlü bişiler ayarlayabilirmisin?

ben chrome kullanıyorum dostum çokta memnunum başka yöntemleri illaki vardır ama benim bu konuda bilgim yok malesefki. janer gerçi yazarken aklıma geldi fakat bu dediğim seni bayağı bi uğraştırır. ing yazıyı yandeks cevriciye kopyalayıpta yapabilirsin ama dediğim gibi uzun iş. evet o arabayı bende çok beğendim doştum Allah sahibine bağışlasın:).

yok dostum sorun değil olaylar bianda spontene (jant değil) gelişti, babama araba bakıyodum zaten ara ara babamda netten pek anlamaz denk geldi işte bian sahibi ile telde görüştüm, sonrada kuzen araca baktırdı sonuç olumlu çıkıncada Allah'ın izni ile almış olduk. aynı benim araçtan ama sanırım bir üst versiyonu cd çalar var + olarakta anahtarı kertiksiz. babamda görünce çok beğenmiş.

güzel bir ürün fakat haddinden fazla pahalı, bence MST stayla yap çok güzel durur;).

aynı farmı yoksa merceklilerden mi?
jant lastik takım olarak mı? yoksa sadece jantmı? eger takım olaraksa yani lastikte dahilse, 14 düşünürsen ben varım, tabi beğenirsen.

dostum benim jantlarada öyle al gülüm ver gülümlü bişiler ayarlayabilirmisin?
bakalım kardeşim. sen bana fotosunu yolla jantın. ben jantcıya gittiğimde sorarım. ama sen ne tarz bişey arıyorsun?

abi seninkiler güzel benimkileri inan eklemeye değmez...hepsi zifir karanlık...seninkiler güzel zamana denk geldi pazar hava güzel olursa ne diyosun bir hızlı cila sonrası video ya...hem aydınlık olur hem şu kamera nın ayarlarını kurcalamış olurum...

:D:D:D kankigillerden videolar :D:D:D
iyi iş çıkartmışsınız çocuklar:). sanırım ben aracındaki problemi anladım.gaza fazla abandığından sanırım aracı gaza boğdun.

bakalım kardeşim. sen bana fotosunu yolla jantın. ben jantcıya gittiğimde sorarım. ama sen ne tarz bişey arıyorsun?

15 olucak, aslında bbs tarzı arıyorum ama piyasadakilerin hepsi çok geniş ofsetli olduklarından sıkıntı çıkartır.lenso bsx, enkei pf01 veya volk t37 olabilir, eski kasa toledo jantı olabilir honda civic vtı, oz f1 olur.gibi.

Geri