CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
photo_zps25da4aea.jpg

photo_zpsdc2f3d10.jpg

arka kısmı pek benzemiyo fakat stopları bu şekil yapsan daha hoş olur.

photo_zps9522271f.jpg

aynen benziyor. ben bu arabadaki jantlar için çok deli uğraştım. en son ingiltereden 1200 siterline kargo dahil buldum ama o para bizde nerdeee.... :D:D:D
ama favorimdir bu araba. bende bu araba gibi kapı altı malşpiyelerini yapıcam kısmet olursa.

Arkadaşlar,gsi jantlarım gelmiş,aracın üstündeki jantları verelim birine,varmı talip olan?

kaç pare? :D

bence senin jantlarda çok güzel ali.

ifocum,bu çeviri işi nasıl ya illaki chrome mu kullanmak gerek,ben çok debeleniyom,unutmişem hep (sanki çok biliyodum)

bu arada o arabada gördüğün ilaçlar vs benim bagajı açınca onların birşey olmadığını görürsün :) ama güzel arabanın basıklığı...

sanırım sadece cromda oluyor canerim. bu arada herkeze iyi geceler yarın görüşürüz.......

hoşgeldin mustafa abi :)
Sağolasın kardeşim. :D

mustafa dostum hoş geldin, bu arada benim arabanın ikizinide babam aldı:). çok sevindim, onada ben tavsiye etmiştim arabayı malum sitede ben bulmuştum zaten, bizim eski külüstürün sürüşü çok yorucuydu. en sonunda babamında kanına girddim:D ama onuda baya bi borca soktum, neyseki şimdi bana dua ediyo ''sen gaz vermesen ben bu arabayı almazdım'' ama çok beğendi. bende elimden geldiğince borçlarına yardımcı olmaya çalışıcağım için sorun yok:) bu arada ingilizce olayını kafana çok fazla takma dostum, benimde ing yok. ama google crom sağolsun yazılanların hepsini türkçeye çeviriyo az buçuk anlaşılır yapıyo. cevap yazarkende yandex in türkçe ingilizce cümle çeviricileri var oradanda yazmak istediklerimin hepsini inglizceye çeviriyorum. bu iş bukadar kolay dostum:)

Hayırlı olsun, sonunda babanda corsa cci oldu. :D Foruma hemen bi üyelik açsaydın onada. :D

Şaka bi yana o gün sana geç döüş yapabildim, onun içinde bu konuyla ilgilenmemiş gibi hissediyorum kendimi, kusura bakma, keşke daha önceden haberleşseydik. Umarım araba istediğiniz gibi çıkmıştır, rakam çok iyiydi çünki.

Geri