CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben chrome kullanıyorum dostum çokta memnunum başka yöntemleri illaki vardır ama benim bu konuda bilgim yok malesefki. janer gerçi yazarken aklıma geldi fakat bu dediğim seni bayağı bi uğraştırır. ing yazıyı yandeks cevriciye kopyalayıpta yapabilirsin ama dediğim gibi uzun iş. evet o arabayı bende çok beğendim doştum Allah sahibine bağışlasın:).

yok dostum sorun değil olaylar bianda spontene (jant değil) gelişti, babama araba bakıyodum zaten ara ara babamda netten pek anlamaz denk geldi işte bian sahibi ile telde görüştüm, sonrada kuzen araca baktırdı sonuç olumlu çıkıncada Allah'ın izni ile almış olduk. aynı benim araçtan ama sanırım bir üst versiyonu cd çalar var + olarakta anahtarı kertiksiz. babamda görünce çok beğenmiş.

güzel bir ürün fakat haddinden fazla pahalı, bence MST stayla yap çok güzel durur;).

aynı farmı yoksa merceklilerden mi?
jant lastik takım olarak mı? yoksa sadece jantmı? eger takım olaraksa yani lastikte dahilse, 14 düşünürsen ben varım, tabi beğenirsen.

dostum benim jantlarada öyle al gülüm ver gülümlü bişiler ayarlayabilirmisin?[/QUOT
Hocam düşünmüyorum 16 Yada 15 düşünüyorum jantların fotolarını görmem lazım... Sadece jantları 500 e bırakırım.

Bu Jantlarda Arıyorum. Adı nedir.
img1812j.JPG
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Bu jantlar GSI Jantı 16". Forumda Birol abi kullanıyordu daha önceden, satmıştı şimdi yeniden almış aynı jantlardan, piyasadan bulma ihtimalin çok zayıf, bende arıyordum bir aralar, serviste satılıyor ve orta logoları ile birlikte jantlar 1300-1400 lira civarında bir rakamdı yanılmıyorsam.
Sahibinden.comda bir kaç ay önce gri bir corsanın üzerinden satıldı, lastikleriyle beraber 1200 lira gibi bir rakam yazıyordu ilanda, sıkı takip etmek lazım aslında. :D

Geri