CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
eyvah eyvah :D:D kıl kapma durumlarımı ??????
bu aralar çok ilgileniyosun zaten jantlarla :D

Ekli dosyalar

• Adsıza.webp
    Adsıza.webp
    33.7 KB · Görüntüleme: 12
ali valla ben tamamen oem ciyim. ama oemdede nadir bulunan modelleri severim. ben kendi arabamdaki jantları takmamdaki sebep daha önce türkiyede gt jantlı corsa görmemendir. sendeki jantlardanda vardı bende daha önce ama takmadım çok güzel olsada arabaya çok yakışsada herkezde var.
bende benim janttan bir tane gördüm onu da mustafa abi gösterdi internetten sağolsun..benim gönlüm aslında direk enjoy yada silverline jantı alıp takmaktı orjinali neyse o olsun içim daha rahat olur ama denk gelmedi ondan bunları aldım...biraz da görsellik girince işin içine farklı jantları deneyesim geliyor hepsi bu..

ali valla ben tamamen oem ciyim. ama oemdede nadir bulunan modelleri severim. ben kendi arabamdaki jantları takmamdaki sebep daha önce türkiyede gt jantlı corsa görmemendir. sendeki jantlardanda vardı bende daha önce ama takmadım çok güzel olsada arabaya çok yakışsada herkezde var.

anlaşılan ağaoğlu zihniyeti sende de var:D.şöyle bi imzandan baktımda fena durmuyolar bi gideri var yani ama dediğim gibi arka stoplar olmamış dostum. bence arka cama en koyusundan siyah bi film çekip stoplarıda tamamen siyah koyu yapsan arka tarafta sade bi bütünlük elde ediceksin.ve eminim ki şuanki halinden çok daha güzel vede sade duracaktır. buda benim görüşüm, tabi zevk senin zevkin ona diyecek yok. dostum shopta benim araca bi lenso bsx denemesi yapalım be olmaz mı?bende program olsa emin ol ki kendim denerim hemde bir sürü jant modelini ama maalesef ki program yok:(.

mycorsa_zps49767e34.jpg

Son düzenleme:
anlaşılan ağaoğlu zihniyeti sende de var:D.şöyle bi imzandan baktımda fena durmuyolar bi gideri var yani ama dediğim gibi arka stoplar olmamış dostum. bence arka cama en koyusundan siyah bi film çekip stoplarıda tamamen siyah koyu yapsan arka tarafta sade bi bütünlük elde ediceksin.ve eminim ki şuanki halinden çok daha güzel vede sade duracaktır. buda benim görüşüm, tabi zevk senin zevkin ona diyecek yok. dostum shopta benim araca bi lenso bsx denemesi yapalım be olmaz mı?bende program olsa emin ol ki kendim denerim hemde bir sürü jant modelini ama maalesef ki program yok:(.

mycorsa_zps49767e34.jpg

boyle serıt bızdemı cektırsek :D corsa teamm dıye :D

navi harici var adamım...benim teybimde güzelde radyosu az bunalttı beni,düzgün çalmıyor heryerde radyo...bende cd çok dinlemem aslında...düşünülebilir ama önce acil iş :)

Geri