CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bakalım biraz bekleyelim ortak şuanki ilk planım arabanın arızasını yaptırmak ''volant''

teşekkür ederim abi..sen naptın sattın mı jantı abi ya da yenileri ne zaman takıyorsun ?

Henüz satmadım,acelesi yok satarız.İlan bile vermedim daha,arabadan çıkarınca fotolarını çekip öyle koyarım ilana,sonrada Kazımkarabekir caddesinde sürekli lastik aldığım lastikçiye bırakırım,arayan soran ordan gitsin baksın.
Servisden aradılar,yeniler dün gelmiş,Sanayide ufak tefek rütuş işlerim falan var,onları yaptırdıkdan sonra takarım artık.

Henüz satmadım,acelesi yok satarız.İlan bile vermedim daha,arabadan çıkarınca fotolarını çekip öyle koyarım ilana,sonrada Kazımkarabekir caddesinde sürekli lastik aldığım lastikçiye bırakırım,arayan soran ordan gitsin baksın.
Servisden aradılar,yeniler dün gelmiş,Sanayide ufak tefek rütuş işlerim falan var,onları yaptırdıkdan sonra takarım artık.
hayırlısı olsun abi ...

Aslında gönül istiyorki üstündekiler de dursun,değişik değişik kullan ama,bakalım benim işim belli olmaz..Çünkü astra h jantları,et değeri 35 olduğu için arabayı daha dolgun ve tok gösteriyor,çoğu kişi bu jantların markası ne diye soruyor.

birol abi senin gsı jantlar nekadara maal oldu getirtmek merakettim? :confused:

91982058158042186680350.jpg

dsc1092uh.jpg

dsc1092l.jpg

Son düzenleme:
bizim corsaların orjinal et değeri kaç abi kaç olunca iyi olur her yönden ?
Tam emin değilim ama et30 ve et49 aralığı 6.5" her jant sorunsuz olur,gsi jantlar hatırladığım kadarı ile et49 idi,astra h lar da et35.Her iki jant da 6.5".Yani et değeri küçüldükçe jant dışarı çıkıyor.

Geri