CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tam emin değilim ama et30 ve et49 aralığı 6.5" her jant sorunsuz olur,gsi jantlar hatırladığım kadarı ile et49 idi,astra h lar da et35.Her iki jant da 6.5".Yani et değeri küçüldükçe jant dışarı çıkıyor.
anladım abi peki sen şuan herhangi bir sürtme problemi yaşadınmı hiç coilever lar takıldıkdan sonra ve konfor olarak nasıl?

anladım abi peki sen şuan herhangi bir sürtme problemi yaşadınmı hiç coilever lar takıldıkdan sonra ve konfor olarak nasıl?

Coilover taktıktan sonra sadece önler esnemelerde çok az davlumbaza sürttü.Arkalarda herhangi bir sürtme problemi yaşamadım.Konfor süper.

Coilover taktıktan sonra sadece önler esnemelerde çok az davlumbaza sürttü.Arkalarda herhangi bir sürtme problemi yaşamadım.Konfor süper.

Nedir bu coil in markası ?

Coiloverli bir Corsa C süresim var, çok merak ediyorum konfor olayını.

Dostum sen İstanbul'dasın, yok yok orada, ben ne yapıyım burada coilli araba parmak sayısı kadar, ki Corsa serisinde hiç yok. Dahada geniş çaplı olarak izah etmek gerekirse şöyle adam akıllı yapılmış bi Corsa bile yok. :D

E senin ki var :D Farların yeter :rakir:

Corsa D'ye coil takan geri söküyor anlamadım. Herkes H&R yay kullanıyor ve memnun, peki takır tukur sesi neden bir tek bende yapıyor?? Söktüm en sonunda....

Geri