CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
napsam bende alsammı ???

ama hem sesteki çatırdamayı kesecek hemde amir memur hemen arabanın dötüne gelip bakıyor....

kol gibi kafayı gördümü banada kol gibi........... neyse ?!?!? :D:D

çelişkilerdeyim...yorum almak istiyorum :D

424525_520848214644332_1618985708_n.jpg

İsssyyyyyaaaaaeeeeennnnnn. :D

mustafa dostum o egzosu gerçekten o fiyata düşeş denk getirmişsinde karşına çıkmış güzelde ses veriyorsa hiç kaçırma derim. bende aracımdakini (tamamen krom başlığı) 35tl almıştım 2sene kadar oluyo garantili şuana kadar dışında da atma falan olmadı. caner biizim arabalar dizel dostum bizimkilere gidermi bilemem. ama polis konusunda haklısın. bence böyle şeyler yasak olmaktan çıkmalı, gerçi poliste napsın emir kulu. ama görmezden gelebilirler bence. bende bazı polislere ayar oluyorum cidden cins polis çok ama içlerinde iyileride var.Allah o cins polislerin anlayışsız olanların eline düşürmesin çok fena.:D...mustafa dünkü gönderdiğim linkteki siyah köingler tam senin araca göre gri ilede dehşet gider bence.kanına girmiş gibi olmayayım aklınada vesvese sokmayalım ama durum bu şekilde.

90322310200180377206170.jpg

90137710200180383566329.jpg

mustafa geçen günlerde net paylaşımları bölümünde paylaşmıştım gördünmü bilmiyorum ama senin araca böyle bi egzos sistemide hiç fena durmaz gibime geliyor, böyle bişiler düşünürde yaparsan corsa teamda efsane olucağından eminim seside fena değil, yanlız park ederken sorun yaşatabilir:D.hemde egzos borularını harbi harbi tam polisin gözüne gözüne sokmuş olursun:D:D...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=CQFmfzA_SgM

bilmem :D
100 liraya denenir aslında...mesele ses değilde o kafanın duruşu..:)

ben onu takınca sesi kesiyor..boğuyor daha doğrusu..merthan abinin arabada vardı egsoz ya kocabaş birşey :D

mustafa abi egsozu al !!!!!!! kaçırma !!!!

İrfanım videoyu izleyemedim, video açmayan antika pcnin başındayım şuan, diğerine geçince bakarım, eksoz işi kafama yattı, satıcıda başka kelepir ürünlerde var, arkadaşlar onlardan da istiyorlar, toplu sipariş geçeyimde kargo parası ucuza gelsin hiç olmazsa, silencerli olmasıda iyi bayağı kesiyor o aparat sesi. dediğiniz gibi neredeyse uç parası, birde şekli çok hoş, kazanı çevre kaynakları felan hipower HKS ler gibi. :D

Jant konusuna gelince; yakın bir arkadaşıma haftaya Civic 1.6ies alacağız, bronz spoon alacağını söyledi, piyasada bu bendeki spoonlardan pek kalmadı artık, yeni gelen spoonlar çok dandikler, bunun kadar şık değil. Olmadı benim jantları ona devreder Konig yada replika Wolk Rays TE37 15x8" bronz takarım.

İrfanım videoyu izleyemedim, video açmayan antika pcnin başındayım şuan, diğerine geçince bakarım, eksoz işi kafama yattı, satıcıda başka kelepir ürünlerde var, arkadaşlar onlardan da istiyorlar, toplu sipariş geçeyimde kargo parası ucuza gelsin hiç olmazsa, silencerli olmasıda iyi bayağı kesiyor o aparat sesi. dediğiniz gibi neredeyse uç parası, birde şekli çok hoş, kazanı çevre kaynakları felan hipower HKS ler gibi. :D

Jant konusuna gelince; yakın bir arkadaşıma haftaya Civic 1.6ies alacağız, bronz spoon alacağını söyledi, piyasada bu bendeki spoonlardan pek kalmadı artık, yeni gelen spoonlar çok dandikler, bunun kadar şık değil. Olmadı benim jantları ona devreder Konig yada replika Wolk Rays TE37 15x8" bronz takarım.

ortak bu düşünceler dahilinde arabanın görünümü baya bi değişicek vede daha kaslı bir görünüme kavuşacagını düşünüyorum.dogru yoldasın ortak, proje güzel;)

ortak bu düşünceler dahilinde arabanın görünümü baya bi değişicek vede daha kaslı bir görünüme kavuşacagını düşünüyorum.dogru yoldasın ortak, proje güzel;)

Jant lastik üzerine yeni dükkan açan bir arkadaşım var, geçenlerde ithalatcının katoloğundan baktık te37lere, modeller replika ama çok benzer yapmışlar jantları, tek sorun et25 olması, daha olmadı arkayı 1-2 cm kaldırırım, oldu olası hevesim var Rays Te37 lerde. ;)

Geri