CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaslar, ukcorsa-d havasinda ve yalnizca Corsa D ciler icin ozel bir forum kursak mi? turkiyecorsa-d yada corsa-dturkiye seklinde bir alan adi alabiliriz? Az once cok guvendigim ve kendi sitemi de sundugum firmadan kontrol ettim, yillik 50TL gibi bir maliyeti oluyor .com uzantisi olan domain ve barindirma paketiyle...

İyi geceler beyler,kırmızı corsa daki tozlukların aynısından bende var,taksam nasıl olur sizce acaba?
sdc10897x.jpg
[/IMG]

Abi ralli araçlarındaki gibi bişeymiş, pek hoş değil bence.

İrfanım videoyu izleyemedim, video açmayan antika pcnin başındayım şuan, diğerine geçince bakarım, eksoz işi kafama yattı, satıcıda başka kelepir ürünlerde var, arkadaşlar onlardan da istiyorlar, toplu sipariş geçeyimde kargo parası ucuza gelsin hiç olmazsa, silencerli olmasıda iyi bayağı kesiyor o aparat sesi. dediğiniz gibi neredeyse uç parası, birde şekli çok hoş, kazanı çevre kaynakları felan hipower HKS ler gibi. :D

Jant konusuna gelince; yakın bir arkadaşıma haftaya Civic 1.6ies alacağız, bronz spoon alacağını söyledi, piyasada bu bendeki spoonlardan pek kalmadı artık, yeni gelen spoonlar çok dandikler, bunun kadar şık değil. Olmadı benim jantları ona devreder Konig yada replika Wolk Rays TE37 15x8" bronz takarım.

dostum alınacak civic, facede bahsettiğin sahibinin satmaktan vazgeçtiği civic deme sakın:(.

u3enu6a6.jpg

adajyda7.jpg

upyse2us.jpg

te4esezy.jpg

geldim :D

ama hazırlanmam lazım yarın istanbul a gidecem...dua edin egr lambam yanmasın :D
caner dostum hayırlı yolculuklar dilerim Allah kaza bela vermesin.tüm corsa team olarak arkandan bi kova su döküyoruz...
İyi geceler beyler,kırmızı corsa daki tozlukların aynısından bende var,taksam nasıl olur sizce acaba?

abi bence pek hoş durmaz aracı basit gösteriri.takmamanı öneririm açıkcası...

Şu stickerları hiç sevmiyorum ya ne o öyle tampon sanki gazete - dergi müsveddesi ile kaplanmış gibi :D

İrfanım sağolasın...tay tıss gidiyoruz..pedere iteledim arabayı oda dünden razı gerçi..bende sahibinden felan takılıyorum:)

Çek içine derin bi nefes İstanbul'dan Canerim :D
görüşmek bi dahakine kısmetmiş artık gitmişken dönmemezlik yapma haa :D

dostum alınacak civic, facede bahsettiğin sahibinin satmaktan vazgeçtiği civic deme sakın:(.

Aynen öyle İrfan'ım. Adam gibi pazarlık ettik, hayırlaştık, sonra aramış vazgeçtim gibisinden kıvırıyorlar. :sopa:

Arayışa devam, kardeşim gibi sevdiğim bir arkadaşıma alacağız, 97-01 arası 1.6 sedan Civic.

Geri