CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi hayırlı olsun allah kaldırım çizikleriden esirgesin
Amin amin,hepimizinkini esirgesin.
Masallah ciziksin olsun insallah eski jantlarin renk kodu var mi? Bende boyatmayi dusunuyorum bekkide plastidip kaplarim karar veremedim henuz
Eski jantların renk kodu var,istediğin zaman veririm.
Birol abi sen fotoğraf paylaşma, kötü oluyorum valla. :( :D
Tamam aman sen iyi olda,ben fotoğraf atmam.:tesk:

birol abi bu curuse kontrol olayı ne kadara maal oldu yapılan işlemler hakkında ufak bir bilgi alabilirmiyim,? kullanışlı bi uygulamamı?

247148_150291808485454_797448682_n.jpg

Bu da abimden hem bana hemde 1 yılı tamamladığımız Corsa'cana doğum günü hediyesi. :D

100mm çıkış, yanık uçlu replika Remus. ;)

mst abı senın arac ıcınmı? :)

birol abi bu curuse kontrol olayı ne kadara maal oldu yapılan işlemler hakkında ufak bir bilgi alabilirmiyim,? kullanışlı bi uygulamamı?

cruise control kolu 140 tl + işçilik,servisde yaptırdım,benim araçda hız sabitleyici için tesisat yoktu,(bazılarında oluyormuş)bu sebeple tesisat çektiler,daha sonra güvenlik kodunu girdiler,araca bu kolu tanıttılar.Hepsi bu kadar.İyiki taktırmışım ben çok memnunum,cruise control dan gaza dokunduğum zaman gaz daha çabuk tepki veriyor,her dokunuşda araba öne fırlıyor.

İrfan senden de hiçbişey kaçmıyor yani,piyasanın nabzını bir yoklayım dedim.
Hafta sonu taktıracam jantları.

aman abi öyle olsunda, gsı ları senin araçta görmeyi çok istiyoruz coilli hali ile:). bu arada coilleri satmayı düşünürsen kimseye söz verme abi.;)

Geri