CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İrfan sen girme o yaban sitelerine gardaşım, valla sıkıntı oluyor bana. :(
:Dwalla sana sıkıntı oluyosa, bize daha fazla sıkıntı yapıyo hacı:D. bi jantımız bile yok oem oğlu oem geziyoz:(...

bi5ely.jpg

sanki gsı aynalara benziyo, biraz daha pazarlık yapılırsa alınabilir bence.aslında bu fiyatta fena değilmiş yani:good:

544146_10200362160991131_775190406_n.jpg

533282_10200348843418200_1719827223_n.jpg

541319_10200324629052856_1274210161_n.jpg

46949_10200334811227404_853957847_n.jpg

bugün öğrendim fatihin arabası sorun çıkarmış motor indirmişler. geçmiş olsun fatih. umarım çok masraf çıkarmamıştır.

Arkadaşlar yarın kapı kollarını gövde rengine boyatıyorum,kapı bantlarınıda boyatmak istiyorum,yada kapı bantlarını komple söktürsem mi daha güzel olur?Düşünceleriniz önemli benim için.

Arkadaşlar yarın kapı kollarını gövde rengine boyatıyorum,kapı bantlarınıda boyatmak istiyorum,yada kapı bantlarını komple söktürsem mi daha güzel olur?Düşünceleriniz önemli benim için.
abi benimde essentia modeli olduğu için kapı kollarını ve kapı bantlarını boyatmıştım 1 seneyi geçti boyanalı...orjinal dursun bence abi çıkartma yan bantları ama zevk meselesi ...:)

abi benimde essentia modeli olduğu için kapı kollarını ve kapı bantlarını boyatmıştım 1 seneyi geçti boyanalı...orjinal dursun bence abi çıkartma yan bantları ama zevk meselesi ...:)

Kapı bantlarını da gövde rengine boyatmayı düşünüyorum aslında ama,tam karar veremedim işte.

Kapı bantlarını da gövde rengine boyatmayı düşünüyorum aslında ama,tam karar veremedim işte.
abi yine sen bilirsin ama bence çıkartma kapı bantlarını daha kalıplı gösteriyor aracı...3 kapılı corsalardan olsaydı çıkartabilirdin çünkü kapı bantsız da güzel duruyor 3 kapılı corsalar...

ya yabancı sıtelere ammada baktınız yaa :) ne var abı ndn hep yabancılara ozeltılık onlar bıze bu kadar bakıyormu acaba bıraz kendımız ıcın bırseylerle ugrasalım yaa ne bu sureklı yabancı fotolar adamlarda para var ımkan var yapıyor bızde ne var bozuk yol preslı yaylarımı eskı halıme getırdım heryere vurdum ya tukureyım boyle turkıyenın yollarına yaaa cıdden cok sınırım bozuk he..

bugün öğrendim fatihin arabası sorun çıkarmış motor indirmişler. geçmiş olsun fatih. umarım çok masraf çıkarmamıştır.

Eyvallah KArdeşim Çok Sağol.. Yürür Durumda Radyatör Hortumu Patladı.. Hız 70 falan Direk hareret tavan.. Araba conta ve piston sardı. 3000-5000 masrafı varmış. Daha önceden radyatörü takan adam radyatörün lastikleri düzgün takmamış. İşte Herkes Usta.Tam da bu hafta sanayiye bakıma sokucaktım. Nasip.Temiz masraf edicez.. Arkadaşlar ustanızı iyi seçin. Yürür durumda olduğumdan bir anda oldu hiçbirşey yapamadım.

Geri