CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar yarın kapı kollarını gövde rengine boyatıyorum,kapı bantlarınıda boyatmak istiyorum,yada kapı bantlarını komple söktürsem mi daha güzel olur?Düşünceleriniz önemli benim için.

kapı kollarını bencede gövde rengi yap abi araç bir bütün halinde olsun.kapı bantlarını söken bir arkadaş vardı formda konusunu buldum bir göz at istersen, her açıdan çok fotosu var. ona göre kararını ver araç rengide senin aracınkinden güzel fikir vereceğinden eminim.bence güzel sade bir görünümü olur ama kapılar korumasız kalır bu seferde. bu arada far kaşlarıda güzel durmuş :good:.

dsc05702l.jpg

dsc05690q.jpg

araç kapı şeritleri olmadan çok sade vede bir bütün halinde görünüyor.şeritsiz halini ben beğendim açıkcası.

aracın konusu:

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=63938&highlight=corsa+c4+germany+style

Kat. arızası büyük bi ihtimalle Metin, direk eksozcuya git bi göster.

fatih bugün senin yavrunun yanındaydım. ön düzen yapılmış komple yerde motoru bekliyor. mehmetede söyledim iyi yap diye. kendisi bizzat ilgileniyor. kimseye elletmiyor arabanı

kapı kollarını bencede gövde rengi yap abi araç bir bütün halinde olsun.kapı bantlarını söken bir arkadaş vardı formda konusunu buldum bir göz at istersen, her açıdan çok fotosu var. ona göre kararını ver araç rengide senin aracınkinden güzel fikir vereceğinden eminim.bence güzel sade bir görünümü olur ama kapılar korumasız kalır bu seferde. bu arada far kaşlarıda güzel durmuş :good:.

dsc05702l.jpg

dsc05690q.jpg

araç kapı şeritleri olmadan çok sade vede bir bütün halinde görünüyor.şeritsiz halini ben beğendim açıkcası.

aracın konusu:

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=63938&highlight=corsa+c4+germany+style

Kapı kollarını ve kapı bantlarını gövde rengine boyattım,seninde dediğin gibi kapı bantları gerçekten iyi bir koruma.
Hafta başıda gsi jantları ve otomatik kararan dikiz aynamı taktırırsam geriye sadece cam filmi kalıyor.

Geri