CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
olsun Ali çaktırma ;)

İsterim aslında by hafta içerisinde arbaya birşeyler alasım var neden olmasın :) 45 lira istanbulda fiyat aldm ben

Hafta sonu bir kaç şahin gti da görünce almasam mı diye düşünmeye başladım :maden:

Hafta sonu bir kaç şahin gti da görünce almasam mı diye düşünmeye başladım :maden:

Ya bende gördüm onu ama ben özellikle uzun yol için istiyorum abi...Kaput filmi çektirmeyi düşümdüm belirli bir zaman sonra ton farkı oluyor.. Plasti dip yapayım dedim taşta yırtılıyor en azından kaput için uzun yolda lazım ...

Ya bende gördüm onu ama ben özellikle uzun yol için istiyorum abi...Kaput filmi çektirmeyi düşümdüm belirli bir zaman sonra ton farkı oluyor.. Plasti dip yapayım dedim taşta yırtılıyor en azından kaput için uzun yolda lazım ...

Doğru diyorsun o zaman alalım :D

Ürün tam ekran açılmayınca anlayamadım, tamam şimdi oldu. :D

Arka difüzörde ister ama demedi deme. :D

Mustafa abi siparişi verdim cumartesi, tek olacak sanırım :)

saolun arkadaslar cozduk olayı aracın beynı yanmıs fazla ısıdan dolayı yaptırdık allahtan sımdı sorun yok masallah dun aksam sarıyerde tt uyelerıyle karsılastım 5 opel corsa foto cekemedım malesef ama soyle anlatayım ısparkta sahıle sıfır bır yerde 5+ben 6 farklı renklerde opel corsa amerıcan park + 6300 xenonlarla sıralandık :) aralarında bı benım aracta egzoz vardı bırde özgur abının sattıgı aracta vardı ama onda susturucu oldugundan tık yoktu aradan 5 dk sonra ttde asker ugurlaması varmıs 101 tane arac geldı bızım corsalar 20ye cıktı :D s200ler sahınler e30lar m3ler m5ler corvet vardı fln dedım garaj kapanıcak ben kacıyorum mıllet sonra geldım eve fena bır geceydı ama :) benı oyle bı karsıladılarkı sankı 40 yıllık arkadas gıbıydık :) araba askı baska abı :) aracımla gurur duydum :)

Mustafa abi siparişi verdim cumartesi, tek olacak sanırım :)
Taktıktan sonra güncel foto atarsın artık, hayırlı olsun. :D

abı ortamı bı gorsen tam trafık ortasındayım nasıl cekyım ıkı serıtlı yol hafta sonu anababa guu gs macı taraftarları var polıs gecıyo bı yandan fln ama gercekten cok fenaydı :)

Hadi öyle olsun bakalım, kısmetse mayıs sonu İstanbula gelmeyi planlıyorum, hemde Corsa'canla. :D

Bu arada 1.99 a LPG satılıyor Konya'da, aracın yakıtı havalarında ısınması ile birlikte 18-19 kuruşa düştü, daha bi sever oldum Corsa'canı. :D

Geri