CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Gsi jantları taktırdım bugün,fena olmadı kanımca.Ama astra h jantlarıda çok güzel duruyordu bence.
img1605pf.jpg
[/IMG]
img1611sr.jpg
[/IMG]
img1612iw.jpg
[/IMG]
img1615bp.jpg
[/IMG]
Hazır servise gitmişken yaklaşlık bir aydır bagajda gezdirdiğim otomatik kararn dikiz aynasınıda taktırdım.Aynanın vites üzerine düşen hafif ışığı gerçekten çok hoş.
img1629hc.jpg
[/IMG]
img1636t.jpg
[/IMG]

Gsi jantları taktırdım bugün,fena olmadı kanımca.Ama astra h jantlarıda çok güzel duruyordu bence.
img1605pf.jpg
[/IMG]
img1611sr.jpg
[/IMG]
img1612iw.jpg
[/IMG]
img1615bp.jpg
[/IMG]
Hazır servise gitmişken yaklaşlık bir aydır bagajda gezdirdiğim otomatik kararn dikiz aynasınıda taktırdım.Aynanın vites üzerine düşen hafif ışığı gerçekten çok hoş.
img1629hc.jpg
[/IMG]
img1636t.jpg
[/IMG]
abi süper olmuş gsi jantları bi başka duruyo ya maşallah Allah kazasız belasız

img1605pf.jpg
[/IMG]
img1611sr.jpg
[/IMG]
img1612iw.jpg
[/IMG]
img1615bp.jpg
[/IMG]
img1629hc.jpg
[/IMG]
img1636t.jpg
[/IMG]

abi hayırlı olsun bende gaza geldim hemen ay basına yaylarla marşbiyerleri taktırayım ankara caddeleri bi corsa görsün:sulanma:

Valla kendime bişey yapacağım, Birol abinin paylaşımları resmen yaralıyor beni. :(

Abi Allah kaza bela vermesin, nokta olmuş araba. Pro çekimler bekliyoruz. :D

yaa ortaklar :D benımde bır sorunum var yaa ben bu yayları preslettıkten sonra bozuk yollardan cok cektım neyse eskı halıne geldı sımdıde dıreksıyon kutusu hastalıgı basladı tıkır tıkır ses gelıyor yaa bunu ıllede tamırımı sart yoksa baska bır alternatıfı varmı ortaklar :D
ortak fren pedalının orada bir vida var direksiyona bağlı şaft gibi bişi eğilip bakarsan direksiyonla oynarsan görürsün. o vida gevşemiş olabilir eger öyleyse kolay az bişi sıkınca geçer ama çok sıkmıycaksın. eger ondan değilse direksiyon kutusundandır,direksiyon kutusu tamiri gerekli.

okadar kolay olmuyor işte :D
benim çamutluklarıda aynı makine ile açtılar ama okadarla kalmıyor. plastik dodikleri yerine oturtana kadar kı...mızdan ter aktı resmen. :D
ortak resimlerde sanki çok kolay bi uygulama gibi görünüyor yaw.neden bukadar zorlandınızki? senin usta acemi olmasın sakın:):D. lastiği söküyosun, dodikleri söküyorsun, cihazı kampanaya yerleştiriyorsun ayarı veriyosun. şipşak al sana çamurluk kabartma olduda bitti maşallah:D.

Opelgm.com'da 139.00 lira GM marka cruiseli sinyal kolu fiyatı. Birde benim parçacıya soruyum fiyatını.
ortak naptın ucuz yollu buldunmu parçayı?bunların orijinale yakın yan sanayisi falan yokmudurki? fiyatı çok pahalı gibime geldi çünkü.olmazsa çıkmacıdan temin edilebilirmi? bu arada araca bu gün ufak bi uygulama daha yaptım ortak.uygun bir vakitte paylaşıcam;).

img1615bp.jpg

birol abi yeni jantlar yakıyo valla coohhhoşş olmuş araç maşallah.fotolarda dikkatimi çekti ön tekerlerde kamber mi var acaba? bu arada takas düşünürsen ben varım abi 2004 enjoy benimkisi:).

çok hoş olmuş gercekten maşallah allah çiziksiz kullanmayı nasip etsin;)
Teşekkürler,daha iyileri sizin olsun.
abi süper olmuş gsi jantları bi başka duruyo ya maşallah Allah kazasız belasız
Sağol Burak,yakın zamanda da senin jantları görürüz artık.
vallaha abıcım benımde dıbım dustu :D
Sağol Metin,alalım sanada bir takım.
abi hayırlı olsun bende gaza geldim hemen ay basına yaylarla marşbiyerleri taktırayım ankara caddeleri bi corsa görsün:sulanma:
Hadi bakalım Sait,sağolasın.
Valla kendime bişey yapacağım, Birol abinin paylaşımları resmen yaralıyor beni. :(

Abi Allah kaza bela vermesin, nokta olmuş araba. Pro çekimler bekliyoruz. :D
Kendine gel Mustafa,sakin ol.Bu arada iyi dileklerin için teşekkür ederim.Resimleri servisdeyken cep telefonu ile çektim.Sen şimdi aklıma düşürdün,pro çrkim iyi olur aslında,bende istiyorum.Bunun için varmı bir fikrin.
img1615bp.jpg

birol abi yeni jantlar yakıyo valla coohhhoşş olmuş araç maşallah.fotolarda dikkatimi çekti ön tekerlerde kamber mi var acaba? bu arada takas düşünürsen ben varım abi 2004 enjoy benimkisi:).
Çok sağol İrfan,herhangi bir işlem yok,fotoda öyle çıkmış.ben bu kamber dediğinizden pek bişey anlamıyorum,kamber olayı nedir,nasıl olur,ne işe yarar bi açarmısın.

Geri