CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
maşallah jantlar mükemmel olmuş, astra jantlarıda mükemmeldi allah ikinizede kazasız nazarsız kullanmayı nasip etsin :)

yalnız bi sorum olcak lacivert arabyı nasıl bastınız o kadar?

bende ön5 arkada 3.5 yay var arka çok hoş oldu ama ön tarafta çamurlukla lastik arası 1 parmak boşluk var bende sıfıra sıfır isitiom ne yapmak lazım?

resimlerde hafif eğimli arkası çökük duruo
corsac13cdtiecufastremap_zpsc5bf6fe6.jpg

corsac13cdtiecufastremap_zps000e9a06.jpg

ortak fren pedalının orada bir vida var direksiyona bağlı şaft gibi bişi eğilip bakarsan direksiyonla oynarsan görürsün. o vida gevşemiş olabilir eger öyleyse kolay az bişi sıkınca geçer ama çok sıkmıycaksın. eger ondan değilse direksiyon kutusundandır,direksiyon kutusu tamiri gerekli.

ortak resimlerde sanki çok kolay bi uygulama gibi görünüyor yaw.neden bukadar zorlandınızki? senin usta acemi olmasın sakın:):D. lastiği söküyosun, dodikleri söküyorsun, cihazı kampanaya yerleştiriyorsun ayarı veriyosun. şipşak al sana çamurluk kabartma olduda bitti maşallah:D.

tmmdır abıcım bugun sanayıye gıdıcem orda bakarım saolasın

maşallah jantlar mükemmel olmuş, astra jantlarıda mükemmeldi allah ikinizede kazasız nazarsız kullanmayı nasip etsin :)

yalnız bi sorum olcak lacivert arabyı nasıl bastınız o kadar?

bende ön5 arkada 3.5 yay var arka çok hoş oldu ama ön tarafta çamurlukla lastik arası 1 parmak boşluk var bende sıfıra sıfır isitiom ne yapmak lazım?

Coilover var o araçta. ;)

hayırlı ugurlu olsun Ali, güle güle kazasız belasız kullan.:good:.

mustafa dostum sanada bi ATS CUP yapalım gri arabada baya iyi duruyor.merthan sende düşünebilirsin fakat arabayı satma gibi bi niyetin var.o yüzden ısrar etmiyorum:).

Burada bi ara hurdaya ayrılmış bir e30 BMW vardı, üzerinde 15" 8 yada 8,5 ofset ATS Cup vardı. Bayağı bi gittik alıcı olduk jantlara, pazarlık ettik felan nedense nasip olmadı o jantlar bir türlü. :(

jeton anca düştü saol çok hoş olmuş :)

yol tutuş nasıl acaba zıplama vurma falan yapıo mu malum yaylar orjinal amortisörle sıkıntılı oluo

hiç niyetim yoktu aklımda da yoktu ama çok hoş olmuş kesip biççeğime düşünebilirim :)

ebay da buldum fiyatta uygun ama gümrükte sıkıntı çıkartırmı die takıldı aklıma :)

coilde alırsam elimde 3 takım yay olcak :D

Geri