CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hiç niyetim yoktu aklımda da yoktu ama çok hoş olmuş kesip biççeğime düşünebilirim :)

ebay da buldum fiyatta uygun ama gümrükte sıkıntı çıkartırmı die takıldı aklıma :)

coilde alırsam elimde 3 takım yay olcak :D

uygun dusunur kardesıne yardım dersen guzel bır fıyata alabılırım bırtanesını :)

Edit-1810.jpg

Edit-1811.jpg

Edit-1812.jpg

Edit-001-4.jpg

Edit-002-4.jpg

Edit-008-3.jpg

Edit-009-2.jpg

corsa c arka teker kamber verme aparatı:

Edit-1813.jpg

yok be abi ne kolayı. ben önlere yaptırmıştım geçen yaz. okadar kolay değil. amortisör somunlarından kamber verdiler.

ortak takılan malzeme bu olarak biliyorum ama nasıl yapıyolar orasını pek bilmiyorum sadece o görünen kertiklerden bazılarını çıkartıp tekere derece veriliyor artık sen kaç derece istersen ona göre kertik çıkartılıyor ama dediğim gibi montajını bilmiyorum.nette vardı sanırım resimli montaj açıklaması.

Edit-001-3.jpg

Edit-007-2.jpg

Edit-010-2.jpg

Edit-008-2.jpg

Edit-011-2.jpg

5589725106_b037ee66d7_z.jpg

benim amortisör almam lazım patlakmış zaten belli çok vuruyo tak tuk diye...turuncu konilere baktım en uygunu o olurmuş eibach yay ile fiyatı 670 tl almak isteyenler olursa fiyatı indirtebiliriz veya sizin bildiğiniz iyi amortisörler varsa fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

amortisörlerinden değilde amortisör takozlarından olabilir takır tukur vurma sesi. benim amortisörlerde vurma yapıyordu. gidip değiştirdim monreo marka 4 takım taktırdım. çıkan amortisörler sağlammış takozları bozukmuş sadece.

jeton anca düştü saol çok hoş olmuş :)

yol tutuş nasıl acaba zıplama vurma falan yapıo mu malum yaylar orjinal amortisörle sıkıntılı oluo
Arkadaşım kusura bakma,yazdıklarını görmedim ama sağolsun Mustafa benim yerime cevaplamış,konfor mükemmel,araba fısır fısır.
Açıkcası konfor kısmını bende çok merak ediyorum. :)

Sana kullandıracam arabayı Mustafa,ancak öyle ikna olacaksın gibi bir his var içimde.:)

amortisörlerinden değilde amortisör takozlarından olabilir takır tukur vurma sesi. benim amortisörlerde vurma yapıyordu. gidip değiştirdim monreo marka 4 takım taktırdım. çıkan amortisörler sağlammış takozları bozukmuş sadece.

Merthanın dediklerine katılıyorum,arka amartisörler kolay kolay patlamaz çünkü.

Geri