CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
lyyb9akopya.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

bence budur :D

aynen güzel oldu denizlinin apaçisi derler artık burda çok öyle doğan slx ci :)

hahaaaaa.... aynen aynen :D eskiden apachi değildi böyle şeyler. 2000lerin başında yüklü arabalarda olurdu bu tür şeyler.

hahaaaaa.... aynen aynen :D eskiden apachi değildi böyle şeyler. 2000lerin başında yüklü arabalarda olurdu bu tür şeyler.

doğru söylüyorsun önceden ben küçükken bile dikkatimi çekerdi ama iyi arabalarda olurdu şimdi serçe doğan şahin broadway kısacası gençlerin bu tarz arabalarında çok var harbi harbi aa arabya bak apaçi gibi olmuş demeseler ki dicekler biliyorum ben yaparım arabamı bu tarz belki daha sade...

Arkadaşım kusura bakma,yazdıklarını görmedim ama sağolsun Mustafa benim yerime cevaplamış,konfor mükemmel,araba fısır fısır.

Sana kullandıracam arabayı Mustafa,ancak öyle ikna olacaksın gibi bir his var içimde.:)

Rica ederim abi, banada öyle geliyor, e-bay e girip coil sipariş edecek gibiyim sanki. :D

Merthan aslında Cosmo ve silverline larda olan komple füme stoplar çok yakışır ortak, benim arabada folyo var, andırıyor biraz ama bulsam çıkma uygun bi füme stop hemen alırım yani. ;)

Bu arada herkese günaydın.

Arkadaþým kusura bakma,yazdýklarýný görmedim ama saðolsun Mustafa benim yerime cevaplamýþ,konfor mükemmel,araba fýsýr fýsýr.

konu koşturuo mesajı zor buldum bende :D coili aklıma sen düşürdün abi

uygun dusunur kardesıne yardım dersen guzel bır fıyata alabılırım bırtanesını :)

coile geçersem olur tabi çünki şu an önler 5 arkalar 3.5 :D

ebaydan alış veriş yapan gümrük işinden anlayan var mı?

coil alalım burda 1000 - 1500 civarında ordan alsak aynı marka 500 TL gümrüksüz kimler ister corsa c coil?

Arkadaşım kusura bakma,yazdıklarını görmedim ama sağolsun Mustafa benim yerime cevaplamış,konfor mükemmel,araba fısır fısır.

Sana kullandıracam arabayı Mustafa,ancak öyle ikna olacaksın gibi bir his var içimde.:)
birol abi nedendir bilmem ama ben coilli aracı kullanmadan ikna oldum, biraz maddiyatı ayarlayabilirsem gözü kapalı h&r siparişi verebilirim. abi karıştırdın sanırım arkadaşa açıklamayı ben yapmıştım:).
Merthanın dediklerine katılıyorum,arka amartisörler kolay kolay patlamaz çünkü.
benim arka amortsörlerin birleşme noktalarında sanki hafiften bir nemlenme mevcut yağ kaçağı var gibi. patlak olma ihtimali nedir sizce arkadaşlar?
siyahstop.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
siyah stop?

merhan çok siyah yapmışsın dostum bencede sırıtmış. en koyu stop folyosu ile kaplasan bile bukadar siyah görünmez.füme bir renk alır. shop olayına aldanmamak lazım fazla. ben lafımın ve zevkimin arkasındayım sonuna kadar:D.sana tavsiyem arka cama en koyusundan bir çizilmez siyah film çektir sonrasında da şu lanet olası stopları siyah folyo ile kaplat artık:D:D:)

Rica ederim abi, banada öyle geliyor, e-bay e girip coil sipariş edecek gibiyim sanki. :D

Merthan aslında Cosmo ve silverline larda olan komple füme stoplar çok yakışır ortak, benim arabada folyo var, andırıyor biraz ama bulsam çıkma uygun bi füme stop hemen alırım yani. ;)

Bu arada herkese günaydın.
günaydın ortak. şu h&r coil işine bencede girelim artık. jant işini şuanlık askıya bile alabilirim. araştırıp 3 takım sipariş verelim derim sen Ali vede ben. 3 kişi oldukmu eminimki kaliteyi çok uyguna alabiliriz fikrindeyim;)

coil alalım burda 1000 - 1500 civarında ordan alsak aynı marka 500 TL gümrüksüz kimler ister corsa c coil?
ben varım listeye benide ekle Ali ile Mustafa da var.almayı planlıyorlar. onlarlada görüşelim derim.

Son düzenleme:
Coilde H&R haricinde birde KW marka alternatifi var. Forumdan Coilli Corsa C kullanan üyeler var, pek aktif değiller ama ulaşabiliriz kendilerine, LowRider Özgür, Ali Ergün, birde Emre G nickli bir arkadaş vardı, forumun satılıklar kısmında geçen sene satılık coil ilanı bile var. :D

İlk önce marka, kullanım ile ilgili referans alıp, fiyat karşılaştırması yapılmalı bence. E-bay üzerinden sürekli alışveriş yapan arkadaşlarım var, gümrük vs. gibi sorunlarla pek karşılaşmıyorlar, ama genelde küçük parçalar aldılar, bu coillerin kutusu ve fatura tutarı biraz büyüktür, iyi bir araştırılma yapılmalı. ;)

tmmdır abıım hbr beklıyorum senden alırsan eldekılerıde verırsın bana fıyattada bı guzellık edersın artık :)

ne zaman alıoz derseniz ben varım :) araştırmaya nerden başlamak gerek sen bi konuş alışveriş yapan arkadaşlarınla bende denk gelirse gümrük işi yapanlarla konuşayım bu işi halledelim :)

tmmdır abıım hbr beklıyorum senden alırsan eldekılerıde verırsın bana fıyattada bı guzellık edersın artık :)

anlaştık kardeşim kaçlık istion :D

Geri