CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
allah razı olsun mustafa abi :)

bakma banada hem acılı hem tuzlu bir ayrılık oldu :) ilerleyen zamanlarda anlatırım :)

maaşallah herşey bıraktığım gibi,

ifotum hala resim bombardımanı + jant hayallerinde :)

mustafa abi tamamen cool

birol abi ara ara uğrayıp nokta atışı çakıp gidiyor,

merthan abi giriyor bakıyor,işine gelirse yazıp yürüyor :)

ali buro kardeşim sakin ve coil ar ge lerinde :)

tekrardan h.g. dostum. burada herşey bıraktığın gibi evet:). eski tas eski hamam:D
Sağol Mustafa.

Üç ay değişelim arabaları,senin arabayı modlayım biraz olurmu?

Tam teşhis,bravo Caner.

eyvallah birol abi teşekkür ettim. ufaktan ufaktan en sade bir biçimde modluycam benim kasırga jack i;). maddi imkanlarım dahilinde planlarımı uzunca bir sürece yaymayı planlıyorum. bi kaç yerden gelecek cash para var. eger gelirse projem daha hızlı bir şekilde ilerleyebilir.

İrfan senin araba Enjoy hacı, oem enjoy jantı tak şimdilik, onlarla bari bin, kurtul şu teneke jantlardan, bu arada senin araç Birol abinin Corsa gibi metalikmi yoksa opak lacivertmi?

tekrardan h.g. dostum. burada herşey bıraktığın gibi evet:). eski tas eski hamam:D

eyvallah birol abi teşekkür ettim. ufaktan ufaktan en sade bir biçimde modluycam benim kasırga jack i;). maddi imkanlarım dahilinde planlarımı uzunca bir sürece yaymayı planlıyorum. bi kaç yerden gelecek cash para var. eger gelirse projem daha hızlı bir şekilde ilerleyebilir.
Bencede acele etme,ama bir takım jant alalım artık sana.Şu alttaki siteden beğen bakalım.
http://www.rimstyle.com/
İrfan senin araba Enjoy hacı, oem enjoy jantı tak şimdilik, onlarla bari bin, kurtul şu teneke jantlardan, bu arada senin araç Birol abinin Corsa gibi metalikmi yoksa opak lacivertmi?
Enjoy jantlarını bende çok beğeniyorum,ama pek bulunmuyor galiba,bulsanda 600 civarında fiyatları var heralde.

evet enjoy ama spor paket değil ortak o yüzden sis farı çelik jant vede kapı marşpierleri yok. jantlarıda dediğim gibi geçiştirici bişiler düşünmüyorum. siyah lenso bsx alcam takcam. birde coil alabilirsem benden iyisi yok. sonrada gönlümce binerim.ultra mavi evet metalik lacivert. opak olanlar royal mavi diye geçiyor bildiğim kadarıyla.

Bencede acele etme,ama bir takım jant alalım artık sana.Şu alttaki siteden beğen bakalım.
http://www.rimstyle.com/

Enjoy jantlarını bende çok beğeniyorum,ama pek bulunmuyor galiba,bulsanda 600 civarında fiyatları var heralde.

birol abi naptın sen yaw:mad:. bu nasıl bir sitedir:mad:, kafamda az bucuk bişiler belirledim beni yoldan çıkartacaksın:rakir::rakir::rakir:.çok pahalılar, ama çokda güzel jantlar var. siteyi iyi bulmuşsun:).

birol abi naptın sen yaw:mad:. bu nasıl bir sitedir:mad:, kafamda az bucuk bişiler belirledim beni yoldan çıkartacaksın:rakir::rakir::rakir:.çok pahalılar, ama çokda güzel jantlar var. siteyi iyi bulmuşsun:).

Bu site alternatif,burdan beğeneceksin daha uygun satan ve Türkiye,ye gönderen siteler var,ordanda alacaksın.
Ben şu alttaki jantı çok beğeniyorum mesela.
http://www.rimstyle.com/alloywheels/wheel/?wheel=ronal_r10_turbo_gbpo&colour=gloss_black_polished

bu siteye bağlayın beni ya çıkmayayım oradan...

irfanım canlı canlı yakaladım seni :) ne var ne yok ? iyisin inşallah :)

Geri