CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yaw ırfan abıı jant olayını amma abarttın yaaa dunyadakı butun jantlara baktın yeter al tak yaa dunya malı dunyada kalır yaa :D

Enjoy jantlarını bende çok beğeniyorum,ama pek bulunmuyor galiba,bulsanda 600 civarında fiyatları var heralde.

Araştırmaya bakar aslında abi, şu an bi yerde 450 liraya Silverline jantı var, ki o da çok hoş bir jant aslında, 450-500 arası bir bütçeye corsa c ye takılabilecek en güzel jantlar bence, enjoy, silverline jantları. :rolleyes:

henüz satın almadım becerebilirsem almanyadaki arkadaşıma aldırıp gönderteceğim yada gelirken kendi getirecek şu an için konuşma aşamasındayız adetli olamıcağı için şimdiden 1 talihli belirleyim dedim bir aksilik olmaz ise önümüzdeki ayın 15'inde malzemeler burda olacak :)

bu iş kesinleşince 50mm ve 35mm 2 takım yayı ve eski 14" cantlarımı satışa çıkaracağım :)

beyaz jantlarımı da bronz yada gunmetale boyatıp, tamponlarıda boyattık mı kare plakaya geçinde güzel olacak hatta önleri duruma göre 60mm - 70mm arkayı 40mm bastık mı iş tamamdır hayallere kaldığımız yerden devam :D

Son düzenleme:
bu siteye bağlayın beni ya çıkmayayım oradan...

irfanım canlı canlı yakaladım seni :) ne var ne yok ? iyisin inşallah :)
iyidir adamım teşekkür ederim, senden naber? nasılsın?uzun süre oldu seni formda görmeyeli. sanırım dün tam ben çıkmışım sen yazmışsın. yada ben formda son gelişmeleri kontrol etmeden çıktım denk gelmedi.

yaw ırfan abıı jant olayını amma abarttın yaaa dunyadakı butun jantlara baktın yeter al tak yaa dunya malı dunyada kalır yaa :D
metin elimdeki jantları çıkartmadan yeni jant almak istemiyorum. zaten doğu ilçesinin 1göz oda bi göz salondan oluşan 75metrekare evinde kalıyorum bu tenekeleri nereye koyacam yer yok. elimdekileri satar satmaz yenilerini alcam inşallah.zaten satılsın diyede çok uygun fiyaz yazdım 390 tl 4 jant lastik takımı + aparatları şuanki piyasada sudan ucuz denilebilecek fiyat bu....

coil için güzel gelişmeler oldu :) 1 adet fk coil iteyen var mı?
kudret fklar kaç cm lik aracı nekadar basmaya izin veriyor? sıfır mı?modeli ne? birde fiyat alabilirmiyim?
bak alasım geldi kudu agabey,eşeğin aklına karpız kabığı düşürüyon... :)
nerde ???? :)
janer biz corsa team olarak sen yokken toptan coil olayına girdik, dört bir koldan coil araştırıyor herkez, gel senide bu titan saadet zincirine dahil edelim:D:D:).

bizim bütçeye uyan AK street modeli var bunun tüv onayı 4.5 cm ama 7cm e kadar basabiliyormuş.

henüz bişi satın almadım muhtemel sıfır alırız çok uygun olursa 2. el düşünücem riske atmaya gerek yok az para vermicez :D gelmesine daha vakit var uygun fiyatlı düşürmeye çalışıcam

bu arada her hangi bi karım olmayacak ticari olarak yapmıorum bilginiz olsun arkadaşım en fazla 2 adet olur dedi biri bana diğeri aranızda kararlaştırdığınız arkadaşa gelir hak yemiyelim izmir den kargolarım şu an ki fiyatlara göre ortalama maliyeti 500 - 600 arasında fk nın kendi sitesinde kargo hariç 550 TL ebaydan daha uygun fiyata bulmaya çalıoruz

bizim bütçeye uyan AK street modeli var bunun tüv onayı 4.5 cm ama 7cm e kadar basabiliyormuş.

henüz bişi satın almadım muhtemel sıfır alırız çok uygun olursa 2. el düşünücem riske atmaya gerek yok az para vermicez :D gelmesine daha vakit var uygun fiyatlı düşürmeye çalışıcam

bu arada her hangi bi karım olmayacak ticari olarak yapmıorum bilginiz olsun arkadaşım en fazla 2 adet olur dedi biri bana diğeri aranızda kararlaştırdığınız arkadaşa gelir hak yemiyelim izmir den kargolarım şu an ki fiyatlara göre ortalama maliyeti 500 - 600 arasında fk nın kendi sitesinde kargo hariç 550 TL ebaydan daha uygun fiyata bulmaya çalıoruz
salla tüv türkü coiller 7 cm aracı bassın vede konforlu olsunda tüv türkü kim takar, muayneye gireceğin zaman coilleri en tavan ayarına alır jeep styla yapıp öyle gidersin, zaten oradaki elemanların istediğide o, bütün araçları jeep styla görmek:D. kudret burada coil bekleyen çok arkadaş var bizim içinde bişiler ayarlamaya çalışırsan çok seviniriz.çok makbule geçer.

ankara dan kimler vardı? haziranın 9-10-11 inde odtü ye geleceğim :)

birol abi ankara daydı yanlış hatırlamıyorsam.

Geri