CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
benim aklımda öyle kalmış...
golf 2 ye logosuz panjur ararkene jom olarak çıkıyordu panjur ama fk ?!?

600 tl civarına kadar ben varım ama çok kalitesiz bişi olucaksa o fiyata açıkcası almak istemem. sizin getirteceğiniz coiller kalite olarak nasıl? kullanıcıların görüşleri ne yönde araştırdınız mı kullanıcılar olumlu konuşuyorsa bende alabilirim.

bir daha söleyeyim ben ticaret yapmıyorum arkadaşım arabasıyla gelecek rica ettim 2 takım getiririm dedi. birini kendim diğerinide burdan isteyen bi arkadaşa vericez iyilik yap iyilik bul hesabı :)

mevzu ilk çıktığından bu yana araştırıorum fiyat performans olarak en uygun olanı fk ak street o yüzden onu seçtim.

bu arada ufak tefek istediğiniz bişiler varsa söleyin problem olmucak bişise ondan da getirtelim :D

tamamdır abi gelmeme yakın numaranı alırım. benim arkadaş gelirken 2 takım getircek bi takım bana diğeride site içinde isteyen arkadaşlar kendi arasınızda kararlaştırsınız ona veririz, fk nın sitesinden daha uygun bulma ihtimali var o yüzden fiyat şu an belli değil ama fk nın sitedeki fiyatı civarında olur kargoya ekstra para vermemiş olursunuz bu arada kargonun gümrük işi nasıl oluyormuş?

farklı bir markamış raceland felanda var hepsi tip renk olarak birbirine benzio baya kasmıştım araştırırken :D

FK nın sitesinde ak street ler şu an için 226 euro,ama burda fiyatlar sürekli değişiyor,mesela geçen ay 186 euro idi,takip etmek lazım.
Ben bu Almanyadaki siteden alışveriş yaptım,3 sene önce angel far almıştım,adamlar kapıma kadar gönderdi,gümrüğe falanda takılmadı,üstelik kargo da ücretsizdi:sulanma:,artık daha sonra ne oldu ise fk Türkiyeyi kargo yaptığı ülkelerin listesinden çıkarmış,kargo ücretini ben ödeyim dediğim halde ürün göndermediler,iki hafta önce yine mail attım,bana türkçe bir cevap geldi,fk nın Türkiye satış distiribitörü bana mail atmış,artık fk nın ürünlerini biz getiriyoruz,bizden alabilirsiniz diye,iyi hayırlı olsun dedim,ak street istediğimi söyledim,elinde yokmuş ama 10 gün içinde gelir dedi,fiyatı ne olur dedim,1100-1150 arası bir fiyat verdi,tabiki bana çok geldi istemedim.Sahibi de Ali diye bir arkadaş,ilgili bir insandı,epeyce konuştuk.Jom coili sordum ben ona abi Alman malı hiç düşünme al dedi.İstanbullu arkadaşlar aslında birebir kendisiyle bir görüşse belki daha uygun bir fiyat verebilir.Sitenin linki bu:
http://www.otozula.com/default.asp?git=1

fk lar 85mm kadar basabiliyormuş şu an içim huzur doldu :D

ama jantlar kurtarmıcak boyatmak yerine et si uygun bi jant alabilirim :D

FK nın sitesinde ak street ler şu an için 226 euro,ama burda fiyatlar sürekli değişiyor,mesela geçen ay 186 euro idi,takip etmek lazım.
Ben bu Almanyadaki siteden alışveriş yaptım,3 sene önce angel far almıştım,adamlar kapıma kadar gönderdi,gümrüğe falanda takılmadı,üstelik kargo da ücretsizdi:sulanma:,artık daha sonra ne oldu ise fk Türkiyeyi kargo yaptığı ülkelerin listesinden çıkarmış,kargo ücretini ben ödeyim dediğim halde ürün göndermediler,iki hafta önce yine mail attım,bana türkçe bir cevap geldi,fk nın Türkiye satış distiribitörü bana mail atmış,artık fk nın ürünlerini biz getiriyoruz,bizden alabilirsiniz diye,iyi hayırlı olsun dedim,ak street istediğimi söyledim,elinde yokmuş ama 10 gün içinde gelir dedi,fiyatı ne olur dedim,1100-1150 arası bir fiyat verdi,tabiki bana çok geldi istemedim.Sahibi de Ali diye bir arkadaş,ilgili bir insandı,epeyce konuştuk.Jom coili sordum ben ona abi Alman malı hiç düşünme al dedi.İstanbullu arkadaşlar aslında birebir kendisiyle bir görüşse belki daha uygun bir fiyat verebilir.Sitenin linki bu:
http://www.otozula.com/default.asp?git=1

186 iken haberimiz olsaydı keşke bedavamış valla :D

benim ark. alman forumlardan araştırdı jom için iyi şeyler sölemiyorlar alman malı ama dışarda üretiolarmış o yüzden dayanıksız ve piyasaya göre ucuzmuş bende ilk etap ondan istemiştim :D araştırmalar içinde fk ya rastladık ve onda karar kıldık az önce konuştum ark. 85mm kadar basabilio dedi beni benden aldı uygun fiyata bulunca 2 takım alacak :)

Geri