CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merthan abi guzel olmus, gaza az dokunup cektiginde gri duman atma var mi ?

Caner bugun dayanamayip yaylari geri taktim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kardeşim amortisör saplamaların yalama oldu :)
hangileri vardıki üstünde ? kısalarımı taktın ?

Arkadaşlar bir yazılımda benim arabaya attıralım ne dersiniz,artıları-eksileri nelerdir.

ankara gelicem önümüzdeki ay ortası benimkini kullanır ölçersin abi hatta uygun yer bulursak deneriz :)

eyvallah kardeşim. duman az düşük devirlerde gazı diplediğim zaman oluyor.

teşekkürler kardeşim. 1.7 DTI larda egzosta gerek yokki :) düz boru çek tamamdır. ama biraz kalın olması lazım :) yazılım var dostum :)

dyno yaptık ama ufak tefek sorunlarımız var. 2200d/d de kesme olayımız var. bunuda atlatırsak 112hp civarındayız.

dumana göre güç süper bende duman sevmiorum ama devrinde oturtamadın mı yapıo namussuz :D

buda benden olsun :) cdti dynoya henüz çıkmadım maf skipper ile basınç açıp yazılım güncellemesi olcak öyle çıkıcam :)

watch

yazılım için fiyat sordum 650 diolar 3-4 araba olursa bulunduğunuz şehire gidip yaparız dedi :)

maşallah merthan. araba neredeyse 180 i gördü. çok iyi yaw:good:... ben hayatımda 160 dan yüksek hız görmedim oda 3.20ci de idi:).gerçi o hızda giderken corsamla sanki 90 la gidiyomuş gibiydi. hissettirmiyor araba hızı. 260 kadran vardı. çok rahatta 260 göreceğinden emindim. ama ne bileyim trafikte iken hız yapmayı göze alamıyorum.

gazı az daha zorlasan devir göstergesi neredeyse kendi ekseninde 1 tur atacakmış:D maşallah.

:):):) çok bir performans bekleme zaten düşük devirdede aralarında normal kullanacan :)

ama güzel roll makinası olur :)

Geri