CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi egsozda katalizör susturucu ne varsa sök at...tamamen düz boru,remap ta yazılım,hava yakıt değerlerinin değiştirilmiş (açılmış) hali...yazılımda araban yürür takribi 95 hp lere gelir,düz borudada çatırtı dinlersin,vites aralarındada hafif çoaavvv yapar :D

abi egsozda katalizör susturucu ne varsa sök at...tamamen düz boru,remap ta yazılım,hava yakıt değerlerinin değiştirilmiş (açılmış) hali...yazılımda araban yürür takribi 95 hp lere gelir,düz borudada çatırtı dinlersin,vites aralarındada hafif çoaavvv yapar :D

katalizatörü sökünce muayneden sıkıntı olmasın :)
9. ayda muayne var

mehmet gazihanı aradım
120hp 650tl dedi

ben sana w.g. iptal edelim diyenden uzak dur diyom sen kimleri diyon :D cıss :D
sağlıklı olsun motorun kırılmasın 95 hp olsun...

bilmem yazılım harici başka bşilermi yapıo bilmiyorum 650tl ye 120hp yaparım diyor

önerdiğim filtre sürekli kağıt filtre alıp değiştirmemek içindi bence mantıklı performans konusunda da ne kadar nefes alırsan o kadar iyi olur sadece filtreden performans tabiki beklenmez :D

sen içeriğini öğren de dedikleri gibi kırma motoru :D hard yazılımdır o, motorun ömrü direk kısa olur çok gördüm piston eriten, turbo bozan hatta turbonun palini emmeye kaçıran 1.7 leri :D

valla ben şuanda performansından sıkıntılı değilim, bi nebze daha iyi olabilirdi ama 120 140 160 gibi saçma sapan saplantılarım yok.

95 mantıklı aslında hadi 100 olsun

valla ben şuanda performansından sıkıntılı değilim, bi nebze daha iyi olabilirdi ama 120 140 160 gibi saçma sapan saplantılarım yok.

95 mantıklı aslında hadi 100 olsun

ecufast çıtır dumanlı var bende 1,3 çok memnunum :D 90-100 civarı bişi kanımca 110luk focusla yürüyebiliyorum, 1,6 clio sportla denedim gayet iyidi

1,7 de hacim var rahatlıkla 100 olusun kanımca :)

izmir bayide 600-650 gibi bişidi sanırım gayet başarı bi ark. tech ten araştır elemanı burda reklam yapmayım :D

yağ 5litre alıyor...filtre takmanızın psikolojik etkisini bile hissetmezsiniz 1.7 de...

bu arada kampanya nasıl nerede geçerli benim yeni motorum 1000 km yağımı değiştireyim :)

http://www.opelgm.com/Castrol-5W-40-EDGE-Tam-Sentetik-Motor-Yagi-4-Litre,PR-3390.html 65 liraya tam sentetik. ama 4litre olması kötü oldu. 1.7Dti bakım paketinde 4litrelik yağ var. Ben 4.5 litre biliyodum 4 görünce sevindim ama senin dediğine görede 5 litreymiş mecbur 1 litrelikte alıcaz yanına tabi varsa 5-40ın

Son düzenleme:
Geri