CoRsA TEAM

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corci biraz önce heyecanlı dakikalar yaşattı bana. :D

Sabah işyerine gelirken araç teklemeye, gaz yememeye başladı, dedim filtre kitiyle alakalı bi hata var sanırım.

Sonra en son işyerinin önüne dururken araç kendiliğinden stop etti, zorla çalıştırabildim.

ELM327 ile Torque androidden hata kodunu okudum. P0400 EGR arızası veriyordu.

Arkadaşımın serviste wow (Würth) ile okuduk yine aynı kodu verdi, ve rolanti iyice agresifleşti.

Egr söküldü, içerisine minik bir kum tanesi kadar pislik sıkışmış, valf açık kalmış. Temizlendi ver sorun çözüldü.

Sonra mutlu son, gazlaya gazlaya geldim işyerime. :D :D

geçmiş olsun ortak.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sabah istanbula gitmek için depo yu dolduracaklar benzin koydular.... E iyi uyandılar marş basmadık..araba servise gitti tank sökülüp temizlendi.....

Çıktık Merthan abim önde ben arkasında ç.yolunda ışıkta bekliyom..bammmm arkadan bi ford giydiriverdi...abi bide asabi neymiş işe geç kalmış sidik zoruyla rapor tuttuk...

Sağlık olsun dedik kimseye birşey olmadı adamın da arabada 2 aylık bebesi var iyi birşey olmadı ona dedik,

Tekrar dönüş yolunda pezevenkin teki sıkıştırdı karşıdan gelirken kırdı aynamı....

Tek parça girdim eve çok şükür...sabah hayırlısıyla gidicem inşallah...

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sabah istanbula gitmek için depo yu dolduracaklar benzin koydular.... E iyi uyandılar marş basmadık..araba servise gitti tank sökülüp temizlendi.....

Çıktık Merthan abim önde ben arkasında ç.yolunda ışıkta bekliyom..bammmm arkadan bi ford giydiriverdi...abi bide asabi neymiş işe geç kalmış sidik zoruyla rapor tuttuk...

Sağlık olsun dedik kimseye birşey olmadı adamın da arabada 2 aylık bebesi var iyi birşey olmadı ona dedik,

Tekrar dönüş yolunda pezevenkin teki sıkıştırdı karşıdan gelirken kırdı aynamı....

Tek parça girdim eve çok şükür...sabah hayırlısıyla gidicem inşallah...

geçmiş olsun ortak, resmen kabus gibi bir gün geçirmişsin, Allah beterinden saklasın.neyseki sende bişey yokmuş. arabadır bir şekilde yapılır, olmadı yenisi alınır sağlık olsun. göz değdi boncuga:(.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7d5d724f.jpg

588c3298.jpg

882dd1ab.jpg

887c9066.jpg

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah abiler,sağolun hepiniz...
arabada çok birşey yok sadece vuran arabanın tamponunda çekme demiri takılı olduğu için deldi tamponu,bagajda vs.birşey yok...ama can sıkıntısı,,,ve o gün olanların hiçbiri kaza değil hepsi ihmalkarlık göz göre göre yapılan şeyler olduğu için canım çok sıkıldı,neyse;can sağlığı olsun,sağolun iyi dilekleriniz için