Cruise control isteyen var mi?(yetkili servis)

bende taktırmak istiyorum opel combo'ya tarih ve saat net bir şekilde belirtirseniz sevinirim bu arada ben nasıl gelicem ist anadolu yakası içerenköyden

Son düzenleme:
arkadaşlar şuanda ctr bulunmaktayım. çayımı pastamı hatta yemeğimii bile ısmarlarladılar. bilmem ama geldik diyosunuz ama sizi bulamıyorum buralarda. gelen varsa hemen atlayıp gelsin. bakım, onarım, mekanik ve aksesuar olarak her türlü işlerinizi yetkili servisten çok daha ucuza yapacaklarının sözünü aldım korkmanıza gerek yok

Corsa C 2005 1.2 twinport araca oluyormu? ve ne kadar? Olursa İst. gidebilirim belki.

100 ile 200 arası yarında oradayım arkadaşlar

05362566676 yanlış anlaşılmasın ben orada çalışmıyorum. aracımın pazartesi günüde işleri var isteyen varsa cebimi arasın en son sorduğum fiyat astra gler için 220yi geçmez fakat sizin sormanın tuhaf olur nedeni ise beyin cruise controlu kabul eder ve etmez veyaa tesisat var mı yok mu belli değil dediğim gibi araçlarını getirin sizlere inanın piyasanın çok çok altında yaptırırım

05362566676 yanlış anlaşılmasın ben orada çalışmıyorum. aracımın pazartesi günüde işleri var isteyen varsa cebimi arasın en son sorduğum fiyat astra gler için 220yi geçmez fakat sizin sormanın tuhaf olur nedeni ise beyin cruise controlu kabul eder ve etmez veyaa tesisat var mı yok mu belli değil dediğim gibi araçlarını getirin sizlere inanın piyasanın çok çok altında yaptırırım
baymustang 1.7 corsaların cruise control konusundaki durumu nedir? takılabılırlıgı varmıdır? senden bılgı beklıyorum ve benım ıcın onemlı. bu dedıgın rakamlar uygun cunku. gerçi başka bi yere sormadım

Geri