Cruise control taktırmak isteyenler

cerenimo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar parçalarda bi indirim mi söz konusu izmir opaz da 1,5 ay önce 200 fiyat cektiler oda arabayı oradan yeni aldık diye yoksa 250 idi.izmir deki arkadaslar nerede ve kaça taktırdıgını yazarsa bizede kolaylık olur .simdiden tesekkurler

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya opel corsa c lerin en donanımlısı cosmodur ve cc standarttır. ve sorun çıkarmadılar yalnız daha taktırmadım beklemedeyim opaz takıyoruz dedi arayın bi konuşun orda Hüseyin H. Yavaş yedek parça sorumlusu bi abim var bana çok yardımcı oldu onunla bi görüşün mutlaka takarlar tüm z lere oluyor sinyal kolundan başka gereken debriyaj sensörü ve beyine işleme çok basit birkaç işlem

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim corsa d de yok. doğal olarak çünkü essentia+konfor paket. ama corsa c en donanımlısı (silverline spor paket), onda da yok. taktırayım diye servise gittim bi ara. sürpriz. buna olmaz dediler. niyeki, essentialara bile taktıranlar var? diye sordum. cevap komikti. tamamen tesadüf gibi bişey, biz de anlamadık bazı arabada hazır oluyor tesisat bazısında olmuyor dediler. cc olayı yattı benim arabaya. o kadar da heves yapmıştık :(

evet ayni olayi yasamisiz.Servisde takamayiz dediler,benimkide essentia+konfor paket.Bazisi essentialara olmuyor dedi , bazisi yazilim yok gibilerinden birseyler dediler. CC olayini bende kapatdim.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılımsal hiçbirşey yok babam bmc de elektrik teknisyeni şimdi kalite kontrolde megastar çıkmadan 20 prototipi babamlar yaptı araca cc eklemişler yazılımsal bişi yok hatta ben yaparım kolu al falan dedi ama bilmiyorum napçaz hatta abs içinde bişi düşünüyoruz ıslak zeminde absli kuruda abssiz tabii bi anahtar lazım içeriye nasıl?

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılımsal hiçbirşey yok babam bmc de elektrik teknisyeni şimdi kalite kontrolde megastar çıkmadan 20 prototipi babamlar yaptı araca cc eklemişler yazılımsal bişi yok hatta ben yaparım kolu al falan dedi ama bilmiyorum napçaz hatta abs içinde bişi düşünüyoruz ıslak zeminde absli kuruda abssiz tabii bi anahtar lazım içeriye nasıl?

yazılım gerekli gibi bence. sen kola bastığında silindire giden yakıtı sabitleyecek. bu tamamen elektronik bir olay. mekanik hiçbirşey yok. yazılım nasıl gereksiz?

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O zaman bu konuyu biraz daha arastiralim.Ben servisde taksinlar diye biraz baski yaptim, bana kolu takariz ama calisip calismayacagini garanti etmeyiz gibi mantiksiz bir cevap vermislerdi. Kullnamiycaksam neden taktirayim.Cmoncularda taktirmak isteyen cok olursa, bu isi cozerler gibime geliyor.