Cyclone Navigasyon Toplu Taktırma...

er_hr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Navigasyon Toplu Taktırma...

Uygun olursa bende dusunuyorum taktirabilirim..

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hanz link' Alıntı:
Bende alabilirmiyim teşekkür ettim  :)

jastra link' Alıntı:
Uygun olursa bende dusunuyorum taktirabilirim..

֖zel mesajlarınız gönderildi.  :)

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende istiyorum fiyat bilgisi alabilirmiyim. teşekkürler

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wings35 link' Alıntı:
bende istiyorum fiyat bilgisi alabilirmiyim. teşekkürler

Fiyat bilgisi verebilirim ama bu indirim sadece İstanbul'da takılacak cihazlar için geçerli.  :(
Maalesef Ankara'da herhangi bir sponsorumuz yok.  :(

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam sadece cihaz fiyatı nedir? uygun olursa alır burada kendim taktırırım. saygılar

Emah82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Tabi ki.
֖zel mesajınızı gönderdim.  :)

Mert bey, dün cyclone navigasyonumu doğan beye taktırdım, kendisi son derece misafirperver bir insan, gerekli ilgi alakayı göstererek çok kaliteli bir şekilde navigasyonumu taktılar, aracı teslim alırken kullanımıyla ilgili geniş bilgi verdiler, gitmişkende ayna altı ledleriyle ilgilide bir fiyat aldım,  forumda okuduğum ayna altı led fiyatının daha aşağısında bir fiyat verdi bana (forum üyesi olduğum ve sizin aracılığınızla gittiğim için (:) ) onuda taktırdım dün, beklediğimden çok daha güzel oldu. kendilerine ve size bu konuda bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sadece bilgi verme amacıyla söylüyorum, bahsettiğiniz ürünü 850 tl gibi bir rakama 2 yıl garantili olarak düşürdüm, fakat markasından şüphe duyduğum için 1100 tl ye motevo marka ürünü alıp 100 tl de montajına vererek kullanıyorum. yani demek istediğim iyice araştırmadan ürün taktırmayın, servis aynı ürün için 2000 tl isterken dışardan 950 tl ye taktırabilirsiniz.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah82 link' Alıntı:
Mert bey, dün cyclone navigasyonumu doğan beye taktırdım, kendisi son derece misafirperver bir insan, gerekli ilgi alakayı göstererek çok kaliteli bir şekilde navigasyonumu taktılar, aracı teslim alırken kullanımıyla ilgili geniş bilgi verdiler, gitmişkende ayna altı ledleriyle ilgilide bir fiyat aldım,  forumda okuduğum ayna altı led fiyatının daha aşağısında bir fiyat verdi bana (forum üyesi olduğum ve sizin aracılığınızla gittiğim için (:) ) onuda taktırdım dün, beklediğimden çok daha güzel oldu. kendilerine ve size bu konuda bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Rica ederim. Memnun kalmanıza çok sevindim.  :)

İyi günlerde kullanın.  :)

farukozkaplan link' Alıntı:
sadece bilgi verme amacıyla söylüyorum, bahsettiğiniz ürünü 850 tl gibi bir rakama 2 yıl garantili olarak düşürdüm, fakat markasından şüphe duyduğum için 1100 tl ye motevo marka ürünü alıp 100 tl de montajına vererek kullanıyorum. yani demek istediğim iyice araştırmadan ürün taktırmayın, servis aynı ürün için 2000 tl isterken dışardan 950 tl ye taktırabilirsiniz.

Bu cihazların dışarıda çok daha uygun fiyatlı olduğunu hepimiz biliyoruz ama dışarıda taktırdığımız yer ilerki zamanlarda aracın elektronik aksamında bir sıkıntı çıktığında masraf ne olursa olsun bize ödeyecek mi? ֖DEMEYECEK!

O yüzden 300-400 TL daha ucuza cihaz taktıracağız diye aracın garantisini yakmanın hiçbir mantığı yok.  general_Shame_on_you

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cyclone piyasadaki cogu cihazdan daha iyi. 

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Rica ederim. Memnun kalmanıza çok sevindim.  :)

İyi günlerde kullanın.  :)

Bu cihazların dışarıda çok daha uygun fiyatlı olduğunu hepimiz biliyoruz ama dışarıda taktırdığımız yer ilerki zamanlarda aracın elektronik aksamında bir sıkıntı çıktığında masraf ne olursa olsun bize ödeyecek mi? ֖DEMEYECEK!

O yüzden 300-400 TL daha ucuza cihaz taktıracağız diye aracın garantisini yakmanın hiçbir mantığı yok.  general_Shame_on_you

aracın garantisinin yakacağını kim söyledi,

sizi bilmiyorum ama ben bizzat bulunduğum ildeki opel servisiyle görüştüm siz takın garantiyi bozmayın diye, dışarda takmanın garantiyi bozmayacağını söylediler, üstelik ek garantimi de başlattım, onu başlatırken bile defalarca sordum. herhangi bir problem yok.