Cyclone Problemler ve Çözümleri

Cyclone Problemler

Cd500 çok da yetersiz bir navigasyon değil aslında. Eksikleri aşikar ama multimedya amaçlı bir sistem değil muadilleri gibi. Cd500'ün tek amacı "navigasyon".

Cyclone Problemler

sanırım yurtdışında cd 800 ler var video vs için ama cd 800 Türkiyeye gelmiyor
menü geçişleri açısından necvox cyclone dan bariz daha hızlı birebir inceledim

Bugün Cyclone ile İstanbul içinde de gezdim, daha önce bir kez İstanbula gittim yolları bilmem istediğim adresi elimle koymuş gibi gidiyorum

Ancak şöyle birşey var mesela ben İstanbul girişinden tarabya ferahevler e gidicektim İstanbul girişinde
yazdım ara sokak ve tuhaf yerlerden geçti belki bu en kestirme ve kısa yoldu diye tahmin ediyorum
ama istediğim yere kısa sürede ulaştım
Cyclon un kullanımı çok güzel sokak adresi yazıyorsunuz  mesela İstanbuldasınız 1158. sokak istanbulda bulunan tüm 1158 sokakları görüyorsunuz hangisi size yakınsa ya da hangi semttekine gitmek istiyorsanız seçebiliyorsunuz
ama 3 boyutu nu çok beğenmiyorum ben de yeni çıkan navigasyon araçlarının ara yüzleri daha hoş geliyor

Cyclone Problemler

Gökhan_55 link' Alıntı:
Hüsnü Bey;

Aracı teslim alırken açıkcası pek dikkat etmedim satıcı her şeyi anlatıpta büyüsünü kaçırmaısn ben kendim keşfedeyim istedim gerçi öyle olmasa bile kapalı binada yapıldığı için naviyi yine gösteremeyecekti... benimki şu anda devamlı gps aranıyor yazıyor... bugun necvox takılı bir aracı inceleme fırsatım oldu... onun menü şekilleri daha çirkin ama menüler arası geçişi çok hızlıydı... bakalım benimkinede bi ayar yapsınlar belki o hıza ulaşır ama eğer o hıza ulaşmazsa necvox ile değiştirebilirim

ben de teslimat sırasında çok fazla incelemeden teslim almıştım. ve sonradan farkettim cihaz  gps e otomatik olarak bağlanmıyordu. uyduyu elle arattırıp bağlanabiliyordu ancak. ve navigasyon menüsünden her çıkışımda bu işlemi tekrarlamam gerekiyordu. sorun programın yüklü olduğu sd karttaymış. onu değiştirdiler ve düzeldi. sanırım sizdeki de buna benzer bir problem.
ama gps e hiçbir şekilde bağlanamıyorsanız muhtemelen gps anteninde ya da anten bağlantılarında problem vardır.

Cyclone Problemler

arkadaşlar benim arıza düzeldi artık sorunsuz kullanabiliyorum naviyi...

Cyclone Problemler

Gökhan_55 link' Alıntı:
arkadaşlar benim arıza düzeldi artık sorunsuz kullanabiliyorum naviyi...

nasıl çözüldi problem peki sn Gökhan_55?
aynı problemden muzdarip arkadaşlar için yol gösterici olabilir

Hakan Bey;

Tv çalışmıyordu bende tv kutusunu değiştirdiler, bide navigasyon gps e bağlanmıyordu onuda, program atarak düzelttiler bide anten değişti diye biliyorum... merak edilmesin 1 saat içinde hallediliyor bütün sorunlar... marka ürününün arkasında zaten yanlarında her ihtimale karşı yeni bir sistem daha getirmişlerdi olmazsa komple değişim yapacakları...

Ynt: Cyclone Problemler ve Çözümleri

tv sorunu bende de mevcut. salı günü servise gitmeyi düşünüyorum. ayrıca radyo-cd kapalıyken rölantide ya da kalkış halinde iken ön konsolda bir zırıltı bir titreme sesi geliyor. onu da izole ettirmem gerekecek..

Arkadaşlar ses cd sini yükleyince sizde de direkt mavi DVD ekranı mı açılıyor?

Bu pek hoşuma gitmedi çünkü cd dinlerken parçaları ve süre vs özelliklerini hep mavi ekranda görüntülüyor, gece dikkat dağıtmaması imkansız.

Ekranı kapasak bu kez ne dinlediğimi nasıl göreceğim, bu konuda alternatif yok mu?

ses cd sinde ben de de mavi ekran çıkıyor
siz de zaten usb girişi yok mu, en iyis usb girişini kullanmak daha pratik
ben de videolar vs dvd ye yazdırmıştım ama usb deki gibi pratik olmuyor

Evet usb girişleri mevcut, en iyisi usb kullanmaya ağırlık vermek ama gene de cd çalar menüsü daha mantıklı olabilirdi; gece sürüşlerinde cd çaları kullanmamız gerektiğinde parlak mavi ekran illa ki zorluk yaratacaktır.

Geri