Cyclone Problemler ve Çözümleri

Ynt: Cyclone Problemler ve Çözümleri

Evet arabanın maşallahı var; iş yerime getirdiğim gün gelen geçen o kadar ilgilendiki görülmeye değerdi doğrusu, kaldıki ilk aracım da değil, demek ki çok beğeniliyor  greatt

HaKaN link' Alıntı:
evet zaten ses sistemi bayisinin bilgisayarını gördüm birsürü program var cyclone ile ilgili
ordan usb ile alıp araçta güncelleme ya da değişiklik yapıyor
aslında bilgisayarını ele geçirip kopyalamak lazım :)

bu sistemin orjinale göre bir artısı da bu bence. programlar ile sürekli güncellenerek geliştirilebilecek bir sistem.

Parazit ses olayında farkettiğim; bu parazit ses sadece motor çalıştığında başlıyor, kontak kapalıyken parazit yok, bir çeşit bağlantı sorununu düşündürüyor.

Benzer sorunu yaşayan ve çözüm bulan var mı?

Esmerce link' Alıntı:
Parazit ses olayında farkettiğim; bu parazit ses sadece motor çalıştığında başlıyor, kontak kapalıyken parazit yok, bir çeşit bağlantı sorununu düşündürüyor.

bende vardı o sorun ama artık yok.. servisle görürşün yarım saat içinde hallediliyor

bende bugun aracın bluetooth u ile cyclone nun bluetooth u karıştı
şu anda mp3 ve video sesleri çıkmıyor ama fm radyo ya da usb yi aracın önundeki kısma taktığımda ses çıkıyor

Gökhan_55 link' Alıntı:
[quote author=Esmerce link=topic=498.msg9136#msg9136 date=1298554881]

bende vardı o sorun ama artık yok.. servisle görürşün yarım saat içinde hallediliyor
[/quote]

Umarım bizim servis de halledebilir.

Teşekkür ederim.

HaKaN link' Alıntı:
bende bugun aracın bluetooth u ile cyclone nun bluetooth u karıştı
şu anda mp3 ve video sesleri çıkmıyor ama fm radyo ya da usb yi aracın önundeki kısma taktığımda ses çıkıyor
AUX düğmesine basınca durum düzelebilir belki.

şimdi baktım aux la olmuyordu
hakkaten cyclonun beyni ile aracın bluetooth beyni karışmış
telefon abuk sabuk şeyler yaptı,
bluetooth u tekrar eşleştirdim cyclone ile tekrar sildim tüm kayıtlarını
aracın bluetoothunla eşleştirdim şimdi ses geldi

Dediğim cızırtıyı servise söyledim, Balıkesir den eleman geldiğinde beni çağıracaklar.

Arabaya binip kontağı açınca sistem güçlü bir tiz ses yayıyor ama kontak kapalıyken bu ses yok, bugün eşimin de dikkatini çekti rezil oldum  walll

Geri