Cyclone Problemler ve Çözümleri

Ynt: Cyclone Problemler ve Çözümleri

usbyi auxa nasıl bağladığınızı sorabilirmiyim ?

Cyclone daki usb bağlantı noktalarından..

güncelleme yapabildiniz mi peki ?

Evet güncelleme yaptım, parazit ses gitmedi ancak ses seviyesi biraz yükseldi.

Bugün servise gittiğimde Cyclone lara 20$ lık bir "süzgeç" eklenerek bu sesin kesildiğini söylediler bende parça siparişi verdirdim sonucu yazarım.

Parazit ses gider mi bilemiyorum ama araba ilk çalıştığında geri görüş kamerası kesik kesik çalışıyor, motor ısınınca sorun kalmıyor.

Umarım bunu çözebilirler sorun devamlı nükseden bir yapıda olsa kesin bulunurdu ama böyle olunca emin olamıyorum.

Esmerce link' Alıntı:
Parazit ses gider mi bilemiyorum ama araba ilk çalıştığında geri görüş kamerası kesik kesik çalışıyor, motor ısınınca sorun kalmıyor.

Umarım bunu çözebilirler sorun devamlı nükseden bir yapıda olsa kesin bulunurdu ama böyle olunca emin olamıyorum.

hmm buda bir problem gibi görünüyor sn Esmerce
benimkinde kesilme söz konusu değil, bu konuda servise danıştınız mı?
muhtemelen bir iletimsizlik vs olabilir kablolarda

Evet dün servise gittiğimde bu sorunu da belirttim ama servisteyken aracın motoru sıcaktı, her nedense motor ısınınca bunu yapmıyor; ilk çalıştırmada ya da çalışırken motor soğuksa geri vitese takınca kesik kesik gösteriyor ekran.

İlk başta temassızlık dediysem de motorun sıcak/soğuk oluşuyla bir paralellik görünce moralim bozuldu açıkcası.

motorun soğuk olması ile geri görüş kamerası arasında açıkçası bir bağlantı kuramadım
üzerine düşündüm ama bence moralinizi bozmayın öyle çözülemeyecek bir problem gibi görünmüyor
kamera kaynaklı ise kamerayı da tekrar test ettirin kamerasını değiştirirler
ya da geri vites bağlantı kaynaklı ise yapılabilir,

İnşallah, geçen hafta yoğun yağmur vardı ondan sonra başladı ama dediğim gibi temassızlık + yağmur olsa bile motor sıcakken düzelmesi neyin nesi..

Selam. Bende cyclone kullanıyorum.Yurtdışından getirdim.Burada bir garantisi yok diye biliyorum.3 haftadan beri sorunsuz çalışıyor(du). Sadece tv alıcısında problem vardı.Dün serviste ısrarla yapacaklarını söylediler ve anteni değiştirdiler.Yeni durum; radyo sürekli frekans tarıyor.Direksiyondan kumanda çalışmıyor..Dvd player sürekli parçaları tarıyor.Sadece ilk parçayı çalıyor.GPS ve bluetooth sorunsuz çalışıyor.Bana bu konuda yardımcı olabilecek varmı? Yazılım atılması gerektiğini söylediler.Konu hakkında bu sorunumu çaözebilecek bir teknik servis adı verebilirseniz çok memnun  olurum. Saygılarımla.

Geri