Debriyaj Balatası Parça ve İşçilik Fİyatları

Bana da bir yardım edin , benm arabada debriyaja basınca bi bilye sesi var kesiliyo debriyajdan kesince gene gelmeye başlıyo sanırım debriyaj merkez bilyası bozuk yolda bırakırmı beni? Bide ankarada cazip bi yer söyleyin

tşk ederim. Lakin burda vectra B için rulman bulamadım??? bir de burda LUK marka yok?
Uğur kardeşim, anlaşışan o ki Denizli de kaliteli parça ve usta sıkıntısı çekiyorsun. Arabana da özen gösterdiğin anlaşılıyor. Bence 50-100 fazla ver yetkili servise git, aslanlar gibi iki yıl garantini de al. Piyasada sen şimdiye kadar verilen ve daha sonra yerine getirilen ( pahalı işlemler için ) kaç tane garanti gördün. Ben görmedim. Mutlaka bir kulp takarlar.

yetkili serviste baskı 300 balata 300 rulman 300 diyorlar. 200 de işçilik var bunlara %25 indirim var

rulmanı değiştirmezsen ki kolay bozulan bi parça değildir 600 ister yetkili servis.

Özrün kabahatinden büyük! Burası çocuk parkı değil !

Hiç görevim olmadığı halde ve yardım isteyen arkadaşı tanımadığım halde sırf kazıklanmasın diye yardımcı olmaya çalışıyorum ama sen araya girip dalga geçiyorsun.İşine bak kardeşim,işin varsa tabi
büyük olsan zaten kabul edersin böle bana cvp verme tanımadan bilmeden sizin bilmişliğiniz kadar benim unutmuşluğum var artı işimde war gücümde war çocukta değilim akıl yaşta değil baştadır......

Burak sen kaça yapıyosun söyle de bi işçiliğini öğrenem baskı balata
erencim bu arda calibra tamponu sormuşsun oto güvene 350 dedi demiştin ben bu gün biriyle görüştüm o tamponu makul bi fiyata alacaz msn den görüşürüz debriyaja gelince uygun bişeyler yaparız hakkımız neyse onu alırız herkez tanır bizi hakkımız olmayan parayı yiyemeyiz msn den görüşürüz

Uğur kardeşim, anlaşışan o ki Denizli de kaliteli parça ve usta sıkıntısı çekiyorsun. Arabana da özen gösterdiğin anlaşılıyor. Bence 50-100 fazla ver yetkili servise git, aslanlar gibi iki yıl garantini de al. Piyasada sen şimdiye kadar verilen ve daha sonra yerine getirilen ( pahalı işlemler için ) kaç tane garanti gördün. Ben görmedim. Mutlaka bir kulp takarlar.
Savaş abi sanırım haklısın. Ben en iyisi sizin sözünüzü dinleyip 50-100 ytl falan aramadan paşalar gibi gidip yaptıralım şu debriyajı :(

Konuyla ilgilenen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.

büyük olsan zaten kabul edersin böle bana cvp verme tanımadan bilmeden sizin bilmişliğiniz kadar benim unutmuşluğum var artı işimde war gücümde war çocukta değilim akıl yaşta değil baştadır......

Tekrar ediyorum; İŞİNE BAK!

Servisin var galiba ve verdiğim işçilik fiyatları hiç hoşuna gitmedi anlaşılan..
Neyse sabah sabah keyfim kaçmasın.Bizim bilmişliğimiz kadar unutmuşluğunla insanlara yardımcı ol sen!!!

Vah yardım alacaklara :help:

Burak!!!

sus kardeşim
uzatma;)

Yarın, bir gün bi buluşmada karşılaştıgında ben ne dedim dersin pişman olursun;)

hiç uzatma o yüzden:)

Benmiiiii :( :D
Şaka tabiki ya byler nie böle yapıyorsunuz Burak abi sende nolcak sanki bak burda herkes birbirine yardım ediyo yapmayın LÜTFEN Yavuz abide burda bildiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışmış :good:
Yanlız byler aşk olsun walla darıldım benim mesaja cevap yazmadınız aşk olsun walla:(
Bak Yavuz abi fiyata göre nasıl pahalımı ucuzmu biz onu servislerde club carda indirimli olarak yaptırdydık eğer gerçekten ona rağmen pahalıysa özel servise gidecez KÜTFEN yardımcı olabilirmisin ayrıce bildiğiniz Eskişehirde özel servis varmı güvenilecek:good:

Geri