Debriyaj Balatası Parça ve İşçilik Fİyatları

Dragon sen sinirini bozma , Buragı tanımadığından öyle diyosun galiba , bol para alsa zaten ben gitmem. d:

Tampona gelince almıcam ben brodveyle takas ediyom artık bıktım

Uğur sen de 700 felan verme kazıklanırsın çok para , yetkiliye de gitme .Aydında meşur bi usta var ona git forumda adı geçer

Buragın ustune yuklenilmesine anlam getiremiyorum . Ankarada haksız rant etmeyen bir iki dukkandan birinin sahibine boyle kırıcı konuşmanız beni rahatsız eder.!!

tamam sorun çözüldü daha üstüne bişey yazmayalım:)...

her 2 tarafta:D

Eren burda servis karşılaştırması yapmıyoruz tamammı.
özkal iyidir uygun fiyat veriyor diyosun sen bildigin servise git.
ayıp ama yaa zaten arkadaşın dururken başka yeri sorman bile..

Eren burda servis karşılaştırması yapmıyoruz tamammı.
özkal iyidir uygun fiyat veriyor diyosun sen bildigin servise git.
ayıp ama yaa zaten arkadaşın dururken başka yeri sorman bile..
haklısın samet abi yeter artık ya beni bilen biliyo zaten isteyn gelir isteyen gelmez seçim meselesidir bu kimseye zorla geleceksin demiyoruz zaten tama bu olay burda kapansın daha yazmayalım :)

Buragın ustune yuklenilmesine anlam getiremiyorum . Ankarada haksız rant etmeyen bir iki dukkandan birinin sahibine boyle kırıcı konuşmanız beni rahatsız eder.!!

Güzel kardeşim kim kime yükleniyor? Banane milletin dükkanından servisinden,işime gelirse giderim gelmezse gitmem..Kim nereye istiyorsa gitsin.Ben ne Özkal'ı tanırım nede sahibini..Sen olayı anlamamışsın galiba,rahatsızlığında bundan kaynaklanıyor.!!

Hiçbir samimiyetimiz olmadığı halde benim yazdıklarımla dalga geçen bir çocuk çıkıveriyor ortaya!! Üstüne üstlük birde dalga geçtim senle diyor!
Sonra özür dilemiş! Ben özür veya saygı beklemiyorum..Şaka kaldıramıyan bir insanda değilim ama herşeyin bir yeri ve zamanı var.

ANLAYANA..

Geri