Dizel araçlar için dalga kıran !

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan janjan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Dizel araçlar için dalga kıran !

arkadaşlar benim işlem bugün yapıldı depoyu fulledim herhangi bir ses yok ama tam depo şu anda biraz daha azalması lazım yakıtın ama çözüldü sanırım.

Bende dinleyeceğim.Geçtiğimiz Temmuzda almıştım aracı...Bir bakayım ilk fullediğimde...

arkadaşlar selam. size üzücü bir haberim var ne yazıkki dalga kıran montajından sonra depoyu fulledim sonuç tam bir hüsran ses aynen devam ediyor. servisi aradım şimdiye kadar taktığımız araçlarda ses gelmedi dedi arkadaş ismini vermek istemiyorum bu arkadaş ilk gittiğim gün bu uygulamadan haberi bile yoktu.

DERSİMLİ link' Alıntı:
arkadaşlar selam. size üzücü bir haberim var ne yazıkki dalga kıran montajından sonra depoyu fulledim sonuç tam bir hüsran ses aynen devam ediyor. servisi aradım şimdiye kadar taktığımız araçlarda ses gelmedi dedi arkadaş ismini vermek istemiyorum bu arkadaş ilk gittiğim gün bu uygulamadan haberi bile yoktu.
değerli arkadaşlar servisten edindiğim bir bilgiyi sizlerle paylaşmak isterim dalga kıran denilen parçanın veya parçaların izmir gm garajında stikerın üstüne yeni kod yazılıp gönderildiğini duydum bilgi %100 sağlamdır.servisinde işine mi geliyor uğraşmak mı istemiyor bilmiyorum ama böyle bir durum var yani işin aslı aslında parça değişmiş ama ellerindeki parçanın sadece numarasını değiştirip servislere yönlendirilmiş..gm izmir depoya böyle bizleri kazıklama yolunu seçtiği için saygıyla anıyoruz... 31agryyy

öyle yada böyle bu sesi kesecekler diyeyim en iyisi ban yemeyelim şimdi durup dururken.

inşallah bekliyorum valla 1 ay oldu..yok canım yemezsiniz o kadar gaddar değiller bilirim..

ntf link' Alıntı:
inşallah bekliyorum valla 1 ay oldu..yok canım yemezsiniz o kadar gaddar değiller bilirim..
mrb ankara buluşmasında da konuşmuştuk bi gelişme var mI? hangi serviste yaptırcaktınız

noproblem91 link' Alıntı:
mrb ankara buluşmasında da konuşmuştuk bi gelişme var mI? hangi serviste yaptırcaktınız
evt geçen hafta parça gelmiş haftaya dalga kıranı taktırcam opak otomotiv eger sıkıntı devam ediyosa tlf iletişime geçersen parçanın siparişini verirler

son durum şöyle arkadaşalar depo tam fullken bir çalkalanma sesi geliyor fakat bir çeyrek azaldığında yani şikayet ettiğimiz mesafeeki ses gelmiyor. ama dediğim gibi tam  doluyken aynı sesi aldım.

bu problem sadece dızellerde var herhalde ben boyle bir ses  hıc duymadım cogunluklada depoyu full yapıyorum..

Geri