Dizelciler kusuruma bakmasın artık 4.4lt/100km (drwaverunner)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Dizelciler kusuruma bakmasın artık 4.4lt/100km (drwaverunner)

warlordares link' Alıntı:
[quote author=drwaverunner link=topic=988.msg20406#msg20406 date=1301476180]
[quote author=warlordares link=topic=988.msg20171#msg20171 date=1301413213]
An itibari ile 250 TL lik yakıtla 1400 km'ye yaklaştım sayın hüsnü bey... BASA BASA :D

Sizin BASA BASA gittiğiniz zaman solunuzdan siyah bir araç geçerse o benim, kornaya basarım 3 kez tanırsınız :)
[/quote]

arkanızdan el sallarız sayın hüsnü bey :)
[/quote]

İlerdeki benzincide beklerim sizi :)

drwaverunner link' Alıntı:
[quote author=warlordares link=topic=988.msg20425#msg20425 date=1301479391]
[quote author=drwaverunner link=topic=988.msg20406#msg20406 date=1301476180]
[quote author=warlordares link=topic=988.msg20171#msg20171 date=1301413213]
An itibari ile 250 TL lik yakıtla 1400 km'ye yaklaştım sayın hüsnü bey... BASA BASA :D

Sizin BASA BASA gittiğiniz zaman solunuzdan siyah bir araç geçerse o benim, kornaya basarım 3 kez tanırsınız :)
[/quote]

arkanızdan el sallarız sayın hüsnü bey :)
[/quote]

İlerdeki benzincide beklerim sizi :)
[/quote]

Bece sen depoyu doldururken biz kaplumbağa misali finishi geçeriz sayın Hüsnü bey... :) ne de olsa 56 litre hem manen hem madden zorlu :D

Audi Q7 bugün arkamda nal topladı desem inanmayacaksınız... Yanyana kalkışta :D... şehir içi trafikte görünürden yok oldu bir anda adam... sinirlendi  tampon takibi yaptı... sonra ışıklarda sıkıştırdı( ne de olsa tekerlek hizasından bakıyorum arabaya :D ).... ama kalkışta arkamda kaldı yine... :D.... abi 190 Tork ama sağlam kalkıyor bea... :D.... demek ki neymiş

yakıt tüketimi teknolojik araç kullanımı doğuştan :D

Q 7  -  1.3 CDTİ  questionnn 002tuhaff

avukatakın link' Alıntı:
Q 7  -  1.3 CDTİ  questionnn 002tuhaff

Abi adam acemi ne yapayım :)... valla eşim de olmasa yanımda yalancı çıkacam :)....

q7 dediğiniz araba bizimkinden bile daha hızlı kalkıyor 550 tork 240 hp araçta otomatik yapması gereken tek gaza basmak yani siz kendi kendinize gelin güvey olmuş olabilirmisiniz? :) çünkü 0-100 de nerdeyse yarı yarıya 1.3 cdti la q7

astraowner link' Alıntı:
q7 dediğiniz araba bizimkinden bile daha hızlı kalkıyor 550 tork 240 hp araçta otomatik yapması gereken tek gaza basmak yani siz kendi kendinize gelin güvey olmuş olabilirmisiniz? :) çünkü 0-100 de nerdeyse yarı yarıya 1.3 cdti la q7

Yok siz olayı anlamadığınız için öyle...Şimdi ben açıklayayım...Bu adam bana fitil oldu şöyle ki;

ilk ışıklarda önünde boşluk olacak şekilde en öndeki araç ile bekliyormuş... bizim araç da küçük olduğu için, sağda park halindeydim, aradan çıkıp bu adamın önüne geldim, malum adamın aracı hengame gibi... sonrasında iki aracı sollayıp geçince bu adam anca arkama geldi ve sıkıştırdı 2. ışıklara 400m mesafede ve yanıma yanaştı.tam yanyanaydık.. Burada beklerken ışığın yanma zamanını iyi biliyorum... Adam da biliyormuş ama soldan gelen araçlar önümüzü tıkadı... ben hızlıca kalkıp iki aracın arasından geçip gidince adam koca arabayla kaldı arkada. yaklaşık 600m mesafe sonra aramızdaki ara yaklaşık 200 m olmuştu... sonra bıraktı..bu demek oluyor ki araç kullanmak motorla olmuyor...:)

Bu konular neden dagılıyor arkadaş anlamıyorum ben bazıları konuları dagıtmakta n1 bu sitede yanı okuyup bısıler ogrencegımıze bırılerının hıkayelerını dınlemek can sıkıo acıkcası

Özer link' Alıntı:
Bu konular neden dagılıyor arkadaş anlamıyorum ben bazıları konuları dagıtmakta n1 bu sitede yanı okuyup bısıler ogrencegımıze bırılerının hıkayelerını dınlemek can sıkıo acıkcası. Forum kirliligi oluyor

Özer link' Alıntı:
Bu konular neden dagılıyor arkadaş anlamıyorum ben bazıları konuları dagıtmakta n1 bu sitede yanı okuyup bısıler ogrencegımıze bırılerının hıkayelerını dınlemek can sıkıo acıkcası

o birileri ben mi oluyorum sayın özer...ayrıca site kurallarına göre "n1"
yerine "bir numara" demeniz Türkçe'yi korumak adına da güzel olurdu..

Geri