Dizelciler kusuruma bakmasın artık 4.4lt/100km (drwaverunner)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Dizelciler kusuruma bakmasın artık 4.4lt/100km (drwaverunner)

avukatakın link' Alıntı:
[quote author=Özer link=topic=988.msg20574#msg20574 date=1301498460]
Bu konular neden dagılıyor arkadaş anlamıyorum ben bazıları konuları dagıtmakta n1 bu sitede yanı okuyup bısıler ogrencegımıze bırılerının hıkayelerını dınlemek can sıkıo acıkcası
Her yazılanı okumak zorunda değilsiniz
[/quote]
+1

avukatakın link' Alıntı:
hafta sonu tekerlere 39  basacam ve 5. Vlteste 80 km hızda deneme yapacam eger 3.5 üstünde yakarsa arabayı satcam

boşver sayın akın... ne de olsa dizel :)

warlordares link' Alıntı:
[quote author=avukatakın link=topic=988.msg19986#msg19986 date=1301335869]
hafta sonu tekerlere 39  basacam ve 5. Vlteste 80 km hızda deneme yapacam eger 3.5 üstünde yakarsa arabayı satcam

boşver sayın akın... ne de olsa dizel :)
[/quote]
  vallaha öyle bassamda yakmıyor basmasamda :)

sn. warlordares gayet düzgün bir uslupla bir şey paylaşmış yeri olur yada olmaz .bence sizin tavrınız çok daha gereksiz sn.özer

salihcaglayan link' Alıntı:
sn. warlordares gayet düzgün bir uslupla bir şey paylaşmış yeri olur yada olmaz .bence sizin tavrınız çok daha gereksiz sn.özer

teşekkür ederim sayın salih bey....ama dikkat edeyim biraz. :)

salihcaglayan link' Alıntı:
salih hocam aynen katılıyorum ama napalım herkesi olduğu gibi kabullenmek lazım. :)

Şu benzinciler de bizim dizelciler gibi birbirlerine sahip çıksa... forumda rekor denemeleri olmazdı :D

şu benzinciler de bizim dizelciler gibi birbirlerine sahip çıksa... forumda rekor denemeleri olmazdı :D
:) 

[quote author=astraowner link=topic=988.msg20568#msg20568 date=1301497188]
q7 dediğiniz araba bizimkinden bile daha hızlı kalkıyor 550 tork 240 hp araçta otomatik yapması gereken tek gaza basmak yani siz kendi kendinize gelin güvey olmuş olabilirmisiniz? :) çünkü 0-100 de nerdeyse yarı yarıya 1.3 cdti la q7

Yok siz olayı anlamadığınız için öyle...Şimdi ben açıklayayım...Bu adam bana fitil oldu şöyle ki;

ilk ışıklarda önünde boşluk olacak şekilde en öndeki araç ile bekliyormuş... bizim araç da küçük olduğu için, sağda park halindeydim, aradan çıkıp bu adamın önüne geldim, malum adamın aracı hengame gibi... sonrasında iki aracı sollayıp geçince bu adam anca arkama geldi ve sıkıştırdı 2. ışıklara 400m mesafede ve yanıma yanaştı.tam yanyanaydık.. Burada beklerken ışığın yanma zamanını iyi biliyorum... Adam da biliyormuş ama soldan gelen araçlar önümüzü tıkadı... ben hızlıca kalkıp iki aracın arasından geçip gidince adam koca arabayla kaldı arkada. yaklaşık 600m mesafe sonra aramızdaki ara yaklaşık 200 m olmuştu... sonra bıraktı..bu demek oluyor ki araç kullanmak motorla olmuyor...:)
[/quote]
bastan boyle anlatmıyorsun ki anlayalım

dizelci arkadaşlar siz iyice uçtunuz gittiniz farkındamısınız, az yakıyoruz muhabbetiniz yine çekiliyordu iyi kötü hatta ara hızlanma geyiğiniz bile zevkli denebilirdi ama onu tokatladım bunu tokatladım muhabbetleriniz artık son nokta gibime geliyor yakında f1de dereceye giren bile olabilir heyecanla bekliyoruz.. 005hihih

Geri