Egsoz nasıl olur?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ezgene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

değerlendirme

• 1

Oy: 10 20.4%
  • 2

Oy: 5 10.2%
  • 3

Oy: 6 12.2%
  • 4

Oy: 6 12.2%
  • 5

Oy: 22 44.9%

• Kullanılan toplam oy
    49
  • Anket kapatılmış .

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Egzozumu yaptırdım nihayet.Bakmak isteyen arkadaşlar için link: http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=25132

1 en düşük 5 en yüksek puan;)
Sağolsun BURAK(MERİFAST) photoshop çalışması ile böyle bişey çıkardı.Yaptırsam nasıl durur?İlla bu şekil olması da şart değil.Yorumlarınız ve photoshop çalışmalarınızı bekliyorum:):kop:

Son düzenleme:
cift deilde tek daha güzel olabilir gibi gelio bana bu arada bi yerden fiyat aldın mı ?

cifte 3

sadece iki tane ucamı? topkapı sanayide revolt egzost var orda selçuk abiye git 50 ye yapar..
şimdi o uçlarda kalite kaliteymiş...10 ytl ye de var 50 ytl ye de..kesecek biçecek 150 dedi ama uçlar 50 ytl lik olandan..2 uç 100 kagıt...gerçi ağız ucuyla sordum.yaptırmak istesem pazarlıkla 100 e yapar herlade.yarım saatte yaparım dedi.

ezgene bey ben size bulabilirsem bir resim göndereyim eminim sende beğeneceksin.

bu topkapıdaki egzozcu nerdeymiş. bende enteresan bişeyler dusunuyorum kafamda. onları hayale gecirebilecek performansı varmı ustanın.. ornegin bir egzoz ornegı kafamdaki...

0710st_14_z+2007_ford_f350+corsa_exhaust.jpg

Son düzenleme:
şimdi o uçlarda kalite kaliteymiş...10 ytl ye de var 50 ytl ye de..kesecek biçecek 150 dedi ama uçlar 50 ytl lik olandan..2 uç 100 kagıt...gerçi ağız ucuyla sordum.yaptırmak istesem pazarlıkla 100 e yapar herlade.yarım saatte yaparım dedi.
tabiki kalite kalite ama yinede çok gibi geldi zaten aldığın yerden garanti iste ben komple egzost yaptığımda susturucuya paslamaya karşı 10 yıl garanti verdi..
iki uca yapınca diğerinden hava çıkışı olmayacak iyi düşündünmü? sinek küçük ama mide bulandırıyor işte..

Geri