Egsoz nasıl olur?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ezgene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

değerlendirme

• 1

Oy: 10 20.4%
  • 2

Oy: 5 10.2%
  • 3

Oy: 6 12.2%
  • 4

Oy: 6 12.2%
  • 5

Oy: 22 44.9%

• Kullanılan toplam oy
    49
  • Anket kapatılmış .
solda tek olsa daha güzel durur bence, çıkış olmayan yerde kafa biraz uzaktan bakınca genellikle belli oluyor ve gerçekten çok kötü görünüyor. tek bir uç çıkışa taktır. Bugün ben de geçerken bir yere sordum şekil olarak bunlara benziyor ama biraz köşeli gibi, 3 yıl paslanmazlık garantisi verdi tek kafa 25 liraya yaparız dedi...

bence hepsinden önce sen kocaman bi nazar boncuğu tak eğer arabada yoksa , maşallahı var ya... tütütütü :)

abi sakın yaptırma gerçi tercih meselesi de ben tasarımcı güzüyle baktığımdan bu kadar dinamik ve keskin hatlara sahip bir araca bu oval tasarımlı uçlar olmamış hatta kalbini kırmak istemiyorum ama tek kelimeyle iğrenç ben çiziyorum bu gece yarın sitede olcak tasarım ona göre kafanda bişiler belirir acele etme yakışmıo bu ovaller ama tekrar sölüyorum sen beyeniyorsan sorun yok

abi sakın yaptırma gerçi tercih meselesi de ben tasarımcı güzüyle baktığımdan bu kadar dinamik ve keskin hatlara sahip bir araca bu oval tasarımlı uçlar olmamış hatta kalbini kırmak istemiyorum ama tek kelimeyle iğrenç ben çiziyorum bu gece yarın sitede olcak tasarım ona göre kafanda bişiler belirir acele etme yakışmıo bu ovaller ama tekrar sölüyorum sen beyeniyorsan sorun yok
yok hemen yaptırmayacagım zaten.Çalışmanı sabırsızlıkla bekliyorum;)

ezgene bence hiç taktırma derim ben
ileride sıkılcan çıkartacaksın zaten
benim yorum bu gerisi sana kalmış

lkasjdlaksdasxe9.png

forumdaki bir arkadaşın aracı zafira galiba modeli
bence bunlar daha güzel durmuş oval yerine daha iyi
sence ezgene

egzene ben biraz gec kaldım ama :D bizim burdada var bi astra aynen o opc tamponunddaki egzostan var ama tek bide ek yeri hafif kestirerek yapmış gayet şıktı.. ama snnkide güzel olmuşş ama oval olmamıs daha hırcın bişeler lazım :)

kestırmeden yaparsan çok asagıda kalır egzoslar kotu durabılır..ben kestırerek yaptırdım:) içim sızladı bıraz ama oldu ıste..nası olsa orj tampon eklerınden taktırıcam ilerde kesik olsa nolur:)
ayrıca çift taraflı yaptırdıgında bi sure sonra egzoslardan birinin içi kararıcak diğeri bembeyaz kalıcak arkadan görenler ve bu işten azda olsa anlayanlar goruntuye değil ne kadar çakma durdugunu dusuncekler..bence tek taraflı guzel bi egzos yaptır..

Benim opc line orjinal...O yüzden kestirmek istemiyorum..

Adnan ,dediğin mantıklı.Bir taraf siyah bir taraf beyaz kalacak zamanla..Bunu hiç düşünmemiştim.

opc line ise kestirmemekte haklısın;)
söylediğin 150ytl de cok fazla sanki ben egzosumu 40ytl ye almıstım (asagı yukarı) 20 ytl de işçilik verdim o da tampon falan kesildiği için fazla verdim yoksa daha ucuza takıyolar işçilik olarak..

Geri