Ehliyetimi Kaptırdım Geri Alma Yolu Varmıdır...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SNR!!!
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
5 seneye versem gene içerim:)

içkininde keyfi var inkaar etmemek lazım fareye 1 tek rakı içirmişler evin kedisini getirin bana demiş. kendini kaybetmeyen insan 1 promile kadar içmeli bence. 1 promil alkol insanı hiç etkilemez.

bende artık ıckıyı agzıma surmem valla tovbelyım :D zem zem suyu ıcıcem artık :D

cenneti görmek istiyosunnnn anladım:) bende öyle demiştim alışırsın kardeşim alışırsınnn. zem içer sin su içersin sonra gene ufak ufak derken bidaha verirsin bunlar yaşanan şeyler:)

Ne çok sosyal mesaj var konuda :) öncelikle geçmiş olsun ehliyet gitmiş artık geri alamazsın öyle bişey yok üst mevkilern oğulları bile alamıyor bu konudan 1 bira serbest çıkmıo gerisi kötü tabi hiç içmemek en iyisi ben otoparkta içip arabayı kitleyip eve giderm yada yanıma bi arkadaşımı alırım içmiyen eve bırakır önceki arkadşlarımından yaşadığım tecrübelerden ötürü bundan sonra ehliyetsiz çıkarsan onunda 1000 tl ye kadar cezası war ehliyetsiz araç kullanmaktanda yazarlar dikat et tekrar geçmiş olsn

gecmis olsun ama 0.05 promil bile alkol alinsa bile ehliyeti almalari en guzeli. 1 promil olanin ehliyetini en az 5 sene alacan.bak bakalim alkollu arac kullanan kaliyormu...alkol kullaniyorsaniz arac kullanmayin yaksi veya bir es dost cagirin ...
+1000 çok ama çok haklısın..

arabada içilen bi biranın yerini hiçbirisi tutmaz evinin önüne gel teybini aç 1 biranı iç eve çık en hayırlısı keşke yapabilsek:(

Geri