Ehliyetimi Kaptırdım Geri Alma Yolu Varmıdır...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SNR!!!
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
alkolun oldugu hiç birşeyde hayır yoktur..:(

geçmiş olsun. en çok dikkat ettiğim konudur. içeceksem karada içer, denizden giderim:)

iyi olmuş diyorum alkollü araç kullananları bir daha direksiyona otutturmayacaksın aslında... birde yetkililer rüşvet falan konuları gayet güzel geçiyor neonder nickli üyede baya güzel fikirler veriyo maaşallah...

içipde trafiğe çıkan arkadaşım sana sadece şunu sorayım..alkollü bir sürücü senin ailenden birini ezipde ölümüne neden olsa ne yaparsın..sana para veriim abi beni bırakın derse sen ne cevap verirsin...ben istanbulda trafik polisiydim...5 sene...ve içenlere hep bu soruyu sorardımm...

geçmiş olsun. en çok dikkat ettiğim konudur. içeceksem karada içer, denizden giderim:)

Bak şimdi aklıma takıldı, deniz araçlarında seyir anında kaptanlar için izin verilen promil değeri ne kadar?

heheee,kaptanlara serbest olsa gerek..ben hiç alkollüyken yakalanan kaptan duymadım görmedim:)
Valla birden bire aklıma takıldı, kalbimde en ufak bir kötülük ya da fesatlık yok. Hani hep derler ya, açık havada, akarsu kenarında veya deniz kenarında alınan alkol kapalı yerde alınan alkole oranla insanı daha az etkiliyormuş ya işte o bakımdan sordum :D.

alkol = tehlike

Geri