Eksozdan Gelen Siyah İs ve Kurum

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Anladım abim dedim gibi aracı soğuk zamanlarda durdu yerde sürekli benzinle çalıştırdım sanırım bu durumu birazda olsa tetikledim. Zaten benzinde saçma sapan yakıyordu birde içinde benzin sanırım nanay oldu gibi geldi bana biraz daha bekleyeyim olmaz ise gidip eksoz değiştireyim diye düşünmeye başladım...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır Nadir onla ilgisi yok eğer zengin karışım varsa ve devamlı yaparsa o zaman bakalım yani bu sıcaklık sensoru debimetre yanlış hava.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
hayır Nadir onla ilgisi yok eğer zengin karışım varsa ve devamlı yaparsa o zaman bakalım yani bu sıcaklık sensoru debimetre yanlış hava.

Bugün Hakan beyin yanına gittim Hacı usta baktı. İşte yağda sorun yok su eksilme yok. Sanırım bu karışım olayı ile ilgili bir durum bakalım zaman içinde düzelirse ne ala düzelmez ise bir hal yoluna bakacağım artık. Bir düzen tutturamadım da ona yanıyorum yeminle.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yerlerde kar çamur yokken dolastir abi arabayi kendine gelsin. cok yatirma araci :))

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Insallah sorun cikarmazda keyfi gezersin abi :)) artik seninde yüzün gülsün opelden yana .

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Insallah sorun cikarmazda keyfi gezersin abi :)) artik seninde yüzün gülsün opelden yana .

İnşallah diyelim ama benim yüzün bu karabelmanın helvasını yediğim de olacak :D ya değilse huzur vermeyecek imansız :mad:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Nadir abi gel satalım senin şu arabanı :D

Satacağım satmasına da benim araç alım ve satım işlerim sizler gibi değil. Adıma sadece bir araç tescil edile biliyor ve yasal süre dolmadan bu aracı satmam durumunda dım dızlak kaldım demektir. Zaman dolmadan bir daha araç alma şansım da yok. El mahkum bir şekilde bu sürenin dolmasını bekliyorum. Ya değilse çoktan kurtuldu idim ben bundan. :sopa:

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Satacağım satmasına da benim araç alım ve satım işlerim sizler gibi değil. Adıma sadece bir araç tescil edile biliyor ve yasal süre dolmadan bu aracı satmam durumunda dım dızlak kaldım demektir. Zaman dolmadan bir daha araç alma şansım da yok. El mahkum bir şekilde bu sürenin dolmasını bekliyorum. Ya değilse çoktan kurtuldu idim ben bundan. :sopa:
Duymasin belma ,dumanı verir içeri bak :dil: